Yanlış bir numara çevirdiniz? Anlam veremedim bakar misiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış bir numara çevirdiniz? Anlam veremedim bakar misiniz.
Bugün evde otururken arkadaşımı bir numara aradı. Polis baş müdürü olduğunu söyledi. Arkadaşın adını filan söyledi. Seni aldıracam filan dedi. Küfür filan etti. Ne olduğunu anlamadık benim numaradan geri aradık telefonu yanlış numara çevirdiniz, dedi tekrar tekrar baktım yanlış değil. Bu nasıl oluyor. Bir oyun olduğunu sanıyorum ama numarayı arayıp yanlış numara çevirdiniz demesini anlamlandıramadım. ??

bahtsiz htc

Üye
bilgisayar programından no değiştirerek aramışlar.
sakın inanma dolandırıcılara

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bugün evde otururken arkadaşımı bir numara aradı. Polis baş müdürü olduğunu söyledi. Arkadaşın adını filan söyledi. Seni aldıracam filan dedi. Küfür filan etti. Ne olduğunu anlamadık benim numaradan geri aradık telefonu yanlış numara çevirdiniz, dedi tekrar tekrar baktım yanlış değil. Bu nasıl oluyor. Bir oyun olduğunu sanıyorum ama numarayı arayıp yanlış numara çevirdiniz demesini anlamlandıramadım. ??

boşverin var böyle dengesizler

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyordum numara değiştirme olayını. Arkadaşın ismini soy ismini bilmeleri ilginç değil ama aradıkları numara arkadaşın üzerine değil onun için şüphelendim.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bilmiyordum numara değiştirme olayını. Arkadaşın ismini soy ismini bilmeleri ilginç değil ama aradıkları numara arkadaşın üzerine değil onun için şüphelendim.

tanıdık biri şaka yapmaya çalışmıştır

bahtsiz htc

Üye
çok değişik güzel bir program. tavsiye ederim şakacılara.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kullanılmayan bir numaraya yönlendirmişlerdir.

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Çöp kutusunun yanına 150.000 TL götür :ehe

• Beğen
Tepkiler: minoo

Üst Alt