Yandex Opera'yı kaldırmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
    Konu Sahibi
Yandex Opera'yı kaldırmak
Orjinal Opera yüklüylen Yandex Opera' yı yükledim. Sorunsuz açılıyor. Normal Opera' yı tekrar yükledim ama Yandex' inki açılıyor. Defalarca yükledim, telefonu aç kapa yaptım ama olmuyor. Sil yükle yapmadım çünkü bir sürü yer imi, şifre ve hızlı başlat var. Onlar gider diye silmedim. Giderler mi? Öyleyse başka bir yol var mı?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Yüklediğiniz Opera'nın Yandex arayüzüne sahip programı olabilir , operadan ayarlara giriniz orada opera link var, eğer, opera link hesabınız yoksa ordan hemen bir hesap edinin, opera linke kullanıcı adı + şifrenizi yazınız ve opera link açınız!

opera link yer imlerinizi saklı tutar, opera linki açtıktan sonra sağ üst köşede yeşil bir senk. İşareti çıkacaktır bu işaretle yer imlerinizin saklandığı anlamına gelir, opera(yandex) kapatın tekrar açın işaret bi kez daha çıkar sonra kapatın başka opera var ise onu açıp opera link'i aktif yapıp yer imlerini kontrol edin hemen hemen bütün yer imleriniz geri gelecektir :oke: hızlı başlat ana sayfadaki herşey geri gelir + kaydedilmiş sayfalar hariç :oke:

shark_bf_2

shark_bf_2

Üye
    Konu Sahibi
şifreleri kaydetmese de oldu teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt