Yan kesiciler tarafından çalınan telefonum 2 sene sonra bulunması !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
Yan kesiciler tarafından çalınan telefonum 2 sene sonra bulunması !
Yıl 2004 ilkokuldayım o zaman yaz tatilinde biriktirdigim parayla hiç unutmam ilk kameralı ceptelefonumu aldım 350 milyona Siemens cx65 .Tam 2 yıl kullandım ve k.Çekmecede internet cafede çaldırdım bir anda yok oldu telefon yankesici çaldı diye düşünüyorum montumun cebindeydi neyse çaldırdıgımı anladıgım an dünya basıma yıkıldı .Bi süreliğine takoz 1100 kullandıktan sonra 2007 de sıfır NokiaN70 aldım :D 465 tlye telefonu aldıktan 2 ay sonra annemi biri aradı oglunuzun telefonu bu nerdeyseniz gelın verelim telefonu bakırkoyde damacana su bayisi çanta dolusu calıntı telefon buluyo telefonları kurcalarken rehberde kayıtlı annem diye cep nosunu buluyor. bakırköyde annemin arkadaşı vardı o sekilde aldırdık telefonu telefon hic kullanılmamış kapagı pili degismemıs bi şekilde orj haliyle elime geçti ve pilini çıkarıp rafa kaldırdım.Yıl 2012 hala sorunsuz 5 senedir n70 kullanıyorum ve çalınan siemensin bi özellini kesfettim m.facebook.coma belese giriyor ve bütün sitelere n70 te net paketim bittiginde siemense takıyorum 1 kurus yok hattımda resimli facebooka giriyor tl olsa bile gitmiyor tek sorunu var oda yavaslaması nete girerken.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Elinde siemens cx65 olan varmı
:D

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
quigleyarman

quigleyarman

Üye
    Konu Sahibi
ibrother

ibrother

Üye
zati bi çok telefon bedava nete giriyor.:);)b)

• Beğen
Astrosman

Astrosman

Üye
Geçmiş olsun. Sonra hayırlı olsun :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Demekki helal parayla alınmış.
Hatırlasanıza Yunanistan'da altınları çalınan kadın altınlarını Istanbul'da buldu :oke:
Geçmiş Olsun Kardeşim .. :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Türkiye'de de altınlarını kaybeden kadın cinayete kurban gitti

enkazcı

Üye
helal gardaşıma telefona googleden baktımda on numara :d:

spy ghost

spy ghost

Üye
Arkadaşlar eğer elinizden onlarca telefon geçmişse olayı çözersiniz hele çin telefonlara dikkat operatörlerde o telefonun ayarı yoksa internet size sınırsızdır :d: örneğin wentto'nun bazı telefonları, superfone gibi :ehe operatörde o telefon için ayar yoksa tamamdır internet ayarı isteyin gelmezse olay birmiştir :) telefonun resmi sitesine bilgisayardan girin ordaki ayarları elle girin

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Vallaha mı?

• Beğen
Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
ballı

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Güzel fikir :eller: :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...