Yalnızlığın Tadını Çıkarın.

 • 29 Eylül 2012
 • 502 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bir insanın hayatta güvendiği arkadaşlarının olması önemlidir. Arkadaşlar sizi iyi hissettirirler ve sizi severler. İnsanın kendisine iyi davranması, kendinin arkadaşı olması da eşit düzeyde önemlidir.


  Kendi başınıza eğlenebilir, yalnızken kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Şimdi size kendinizin en iyi arkadaşı olma konusunda bazı tüyolar vereceğiz.


  Kendi başınıza dışarı çıkın!
  Kendinizle gitmek yerine neden birinin size dışarı çıkarmasını bekleyesiniz? Müze, kafe, restaurant gibi denemeyi istediğiniz bir yer varsa bu yalnız çıkma için harika bir deneyim olabilir. Etrafında sürekli insanların olması eğlencelidir ancak kendinizle dışarı çıkarak onu sadece sizin istediğiniz için yapmak kendinizi iyi hissettirecektir.

  Kendinize günlük övgüler yapın!
  Güzel, akıllı, eğlenceli, farklı olduğunu duymak herkesi mutlu eder. Bu övgüleri sadece etrafınızdaki kişilerden duymak yerine aynı zamanda bu konuda kendinizin destekleyici olun. Bugünden itibaren her gün kendinizde sevdiğiniz bir şey yazmaya başlayın. Bunları uygulayın, kendinizle ilgili hep güzel şeyler hissedeceksiniz.


  Aktif olun ve önce sağlığınız düşünün!
  Kendinizin arkadaşı olmanın en iyi yolu sağlıklı yaşama odaklanmaktır. Aktif olmak (günde 30 dk. yürümek bile iyi bir başlangıçtır) kötü alışkanlıklardan uzak durmak, sağlıklı beslenmeyi önceliğiniz yapmak gerekir.


  Kendinizde sevdiğiniz şeye odaklanın!
  Kendinizle ilgili negatife özelliklere odaklanmak kolay olandır. (çok kısayım, şişmanım vs. gibi) kendinizin arkadaşı olmada önemli olan nokta negatife yerine pozitife odaklanmaktır. Kendinizde en çok hangi özelliği seviyorsunuz? Mizah anlayışını mı? İyi bir dinleyici olduğunuz gerçeğini mi? Saç şeklinizi mi? Etrafınızda binlerce güzel olan şey var. Bunlara odaklanma zamanı...
   


  Yazan: 1STayTRue35
  BigHackeR35 ve 35 TC 1923 bunu beğendi.
 2. Fazla yalnız olmak takılmak iyi değil.. Yalnız olanın yanında şeytan eşlik eder unutma...
   
 3. yanlız olmak şart değil. burada anlatılmak istenen herhangi bir zamanda yanlız olduğunuzda yapılması iyi olan şeylerden bahsediliyor. sen hiç yanlız kalmadın mı herhangi bi zaman.
   
 4. söylemeden edemeyeceğim. yanlız değil yalnız :/
   
  1STayTRue35 bunu beğendi.
 5. ben zaten yalnızım somuru:
   
 6. olur mu hacı:sarıl:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 14:04