Yahoo kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Yahoo kapanıyor

Bir Zamanların En Popüler İnternet Servisiydi; 2 Ay Sonra Tamamen "Ölüyor"​

Yahoo!, neredeyse yirmi yıl önce başlattığı, bir dönem tüm Dünya'da popüler olarak kullanılan Yahoo! Groups hizmetini, en sonunda tamamen kapatıyor.
Verizon tarafından satın alınan Yahoo!, geçtiğimiz yıl bu dönemde kullanıcıların gruplarda yeni konu açmasını durdurmuş, daha sonra da mesajları silmeye başlamıştı. Ama kullanıcılara, özel ilgi gruplarını e-posta yoluyla takip etme seçeneği açık bırakılmıştı. Bu dönüşümden sonra Yahoo! Groups sadece kaliteli bir posta listesi sağlayıcısı haline gelmişti.
Şimdiyse, Aralık ortasında bu servisin de kapatılacağı ve artık kullanıcıların e-posta ile bilgi alışverişinde bulunamayacağı duyuruldu. Yapılan açıklama "Yahoo! Groups web sitesi 15 Aralık 2020 tarihinde kapanacak ve üyelerimiz artık Yahoo! Groups'tan e-posta gönderip alamayacak" şeklinde. Liste yöneticileri yönetim panelini kullanarak üyelerinin adreslerini yedekleyebilecek ve bunları isterlerse Groups.io platformuna taşıyabilecekler.

• Üzüldüm
  • Düşünceli
Tepkiler: Coolwhisper, Silinen Üye 777448 ve fatihmenteş

emre3017

emre3017

Üye
Uzun zaman önceydi, yahoo messengeri tüm dünya dillerine çevirmediler. Üstelik kalkıp messenger sohbet odalarını kapattılar. Sıkıntılar bu zamandan sonra başladı. Profiles.yahoo.com eskiden facebook görevi görüyordu. Yazık oldu.

• Üzüldüm
  • Kızdım
Tepkiler: Coolwhisper, Silinen Üye 777448, fatihmenteş ve 1 kişi daha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Zaten Yahoo zamanında çok yanlış yapti. İyi bile dayandı denebilir.

• Kahkaha
Tepkiler: Coolwhisper
PALA.

PALA.

Üye
O zaman bir tas soğuk su :bye:

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yahoo senide msn live messenger gibi özleyeceğiz. Msn neydi be ! Hareketli meaajlar falan çok kraldı

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve PALA.
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Eskidendi çok eskideen msn

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
facebook ve instagramdan önce yahoo gruplarından paylaşımlar yapardık
ne günlerdi

• Kahkaha
  • Beğen
  • Cool
Tepkiler: Coolwhisper, Silinen Üye 777448 ve MAERKEK

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Belki çok az kullandık ama gene de gücünü göstermiş sağlam bir yerdi. Bugün de Yahoo'ya...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Kahkaha
  • Üzüldüm
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve Coolwhisper

MehmetGodeler

Üye
Şimdi aktif olarak yahoo email kullanıyorum. Şimdi bana ne olacak?

• Şaşırdım
Tepkiler: Coolwhisper
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ünlü haberleri ve konum hava durumu Yahoo anasayfasında görünmesini zaten sevmiyordum. Kapanması birazda iyi olmuş. Bing ve Google iyidir

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt