Yahoo Aviate Launcher v3.1.0


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yahoo Aviate Launcher, Android cihazlar için yayınlanan alternatif arayüz uygulamasıdır.

Yenilikler:
• Introducing the Smart Stream! With this update, Aviate has simplified Spaces into a single relevant stream of information. Aviate will intelligently adjust the content it surfaces based on where you are and what you’re doing.
• We have also added new cards, including:
- Recommended restaurants from Yelp
- Live sports scores for your local MLB and NBA teams
- Breaking news alerts
- Top movies to watch
- More to come!

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
Rygebin

Rygebin

Üye
Teşekkürler :D
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt