Yağ Enjeksiyonu ile Kalça Büyütme Operasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fly cat

fly cat

Üye
    Konu Sahibi
Yağ Enjeksiyonu ile Kalça Büyütme Operasyonu
Kalçalarınızdan memnun değilseniz ve daha düz, daha yuvarlak hatlı ve hafif çıkıntılı bir görünüm istiyorsanız, vücunuzdan yağ dokusu alınarak kalçalarınıza ekletebilirsiniz. Bu işlemi yaptırabilmeniz için vücudunuzda yeterli yağ dokusu olması gerekir. Kalçalarınıza eklenen yağ dokusu, oturma ve haret nedeniyle emilime uğrayabilir. Bu bölgeye uygulanacak olan yağ dokusunun kas içine, üstüne ve altına vericelek yağın fazla olması gerekir. Bu işlemin gerektiği zaman tekrar edilmesi mümkün. Bu sayede kalçada olan yağ dokusu kalıcı olarak kalır.

buketcik

buketcik

Üye
millet küçültmeye çalışır bizim akıllılar büyültüyoo ahaaaa:kop:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
en fazla altınıza koyup üstüne oturduğumuz bir organ... neden bu kadar uğraşıyorsunuz

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:)
yalansa yalan deyin...
ya görevi o... birde hastalanınca iğne yemek...
yag yapacak ta ne olacak... üzerine en az 1 ay oturamayacak hastalansa iğne yapılamayacak

buketcik

buketcik

Üye
kesinlikle katılıyorum.ne gerek yani.herkes olduğu gibi mutlu olmalı.ozaman hayat güzel takıntı ve kompleksler yüzünden birsürü hastalıklar hatta suç teşkil nitelikli olaylar çoğaldı.
var mı var oturup kalkılıyormu okey.karıştırmaya ne gerek yahuu:d:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ya ben okadar zayıfım ama hiç bir dakika kendimde birşeyi değiştirmek istemedim... 5 sene önce yüzlerini beyenmediğinden makyaj yapan arkadaşlarım şimdi yüzleri delik deşik.... yazık ya... ben haftada 1 gün makyaj ve senede 1 kez falan saç boyası yapıyorum... emin olun doğalınız daha güzel...
kocam aldatıyor diyenlere de ayrıca sözüm var(hepsi değil)
ya siz sürekli makyajla karşısına çıktınız şimdi sizi sabah uykudan uyanınca görüyorlar... herzaman aynı olamazsınızzz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...