Ya abi bildiğin kafayı yiycem

Sponsorlu Bağlantılar

999asker

Üye
    Konu Sahibi
Ya abi bildiğin kafayı yiycem
Android kullanıcısı olarak bi kaç ay önce iPhone 5c geçiş yaptım.Gece yatarken uyku sersemi parola koydum.Şifremi unuttum şimdi kitlendi telefon iTunes bağla diyor bana telefon hediye gelmişti benim sybox sarj aletimin usb kablosuyla bilgisayara bağlıyorum pc görmüyor sim desen kilitli kaldı itunes falan bilmiyorum normal bir şekilde nasıl format atabilirim içindekiler önemli değil şifre gitsin yeter lütfeen yardım edin telefoncu 50 tl istiyr

kralberk13

kralberk13

Üye
  1. iPhone 5'in Home (ekranın altındaki düğme) ve Power (üst bölümdeki açma kapama) düğmesine aynı anda tutun.
  2. Ekranda sürükle Kapat ibaresini göreceksiniz. iPhone 5 kapanana kadar bekleyin.
  3. Apple logosunu gördüğünüzde elinizi düğmelerden çekin. Hard reset yani fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirdiniz
not:alıntıdır

999asker

Üye
    Konu Sahibi
  1. iPhone 5'in Home (ekranın altındaki düğme) ve Power (üst bölümdeki açma kapama) düğmesine aynı anda tutun.
  2. Ekranda sürükle Kapat ibaresini göreceksiniz. iPhone 5 kapanana kadar bekleyin.
  3. Apple logosunu gördüğünüzde elinizi düğmelerden çekin. Hard reset yani fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirdiniz
not:alıntıdır
Alıntı değilde bilen birisi cevap yazsa iyi olur çünkü verdiğiniz bilgi yanlış Apple böyle bir seçenek sunmuyor

KimHyuna

KimHyuna

Üye
güncel benden merak ettim

0MG90

0MG90

Üye
Bunun çözümü yok sanırım

Türe

Türe

Üye
Restore et cihazını bilgisayara bağlayıp.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Şifreni unuttuysan ve iCloud yoksa yani iPhone bul açık değilse yada açık ama ben iCloud şifremi biliyorum diyorsan yapacağın işlemler. Sırasıyla
1. Telefonu kopmle kapat
2. Telefonun usb kablosu PC'ye bağlı olsun. Telefonun home tuşuna basılı tutarak telefonu bağla
3. iTunes yüklü ise otomatik açılır yüklü değilse en başta yükle bu işlemlere öyle devam et.
4. iTunes teli görür ve sana Seçenek sunar güncelle yada geri yükle diye güncel bir iOS Sürümü yoksa geri yükleme yapılacaktır. Yazılımı indirmeye başlar ve en son iOS sürümünü yükler.
5. Telefon fabrika ayarlarında geri gelir. Bilgiler vesaire silnir tabiki daha önce yedekleme yapmadıysan yedekleme yapmış isen yedekten geri yüklersin sana Seçenek sunar.

Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
eger itunes parolanı biliyorsan basit bir şekilde restore edip kullanabilirsin tabi bir yerden kablo temin et
Şifreni unuttuysan ve iCloud yoksa yani iPhone bul açık değilse yada açık ama ben iCloud şifremi biliyorum diyorsan yapacağın işlemler. Sırasıyla
1. Telefonu kopmle kapat
2. Telefonun usb kablosu PC'ye bağlı olsun. Telefonun home tuşuna basılı tutarak telefonu bağla
3. iTunes yüklü ise otomatik açılır yüklü değilse en başta yükle bu işlemlere öyle devam et.
4. iTunes teli görür ve sana Seçenek sunar güncelle yada geri yükle diye güncel bir iOS Sürümü yoksa geri yükleme yapılacaktır. Yazılımı indirmeye başlar ve en son iOS sürümünü yükler.
5. Telefon fabrika ayarlarında geri gelir. Bilgiler vesaire silnir tabiki daha önce yedekleme yapmadıysan yedekleme yapmış isen yedekten geri yüklersin sana Seçenek sunar.

Kolay gelsin.
cok iyi izah etmissiniz. insallah itunes sifresini biliyordur arkadaş biliyorsa kısa bir işlem zaten 50 liralık bir mevzu değil :D

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Aynen açıkcası 50 tl çok para değmez.

Üst Alt