Xpress Music Series Tavsiye Ettikleriniz veya Etmedikleriniz ?!?!?!?!?!?!?!...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Xpress Music Series Tavsiye Ettikleriniz veya Etmedikleriniz ?!?!?!?!?!?!?!...
SeLamLar Maxicep üyeleri sizden kendim ve X-M serisi araştıran arkadaşlar için yardım isteyeceğim
Benim isteklerim doğrultusunda bana önerdikleri telefon 5700 ve bu gerçeqten şu ihtiyaçları karşılarmı ? :
1-_-:= Çoq mesajlaşan bir kişiyim ve tuşları birbirine biraz yakın gibi duruyor ama ben yinede yazarım yeter ki tuşları rahat olsun qolaylıqla basılsın bunu karşılarmı ?
2-_-:= Süreqli 3G servislerini quLLanıcağım (avea mobilvizyon - qörüntülü qonuşma) bunlarda zorlanırmıyım yoqsa bu açıdan iyi mi ?
3-_-:= Her ama her zaman internette (wap'ta) olurum bu açıdan nasıldır ?
4-_-:= Eqran boyutu normal olsun yeter esqi telefonum (N96) qadar büyüq olmasına qereq yok bu açıdan nasıldır ?
5-_-:= Bu nedene biras qüLersiniz ama olsun ben yinede sormaq istiyorum ses qaliTesi qerçeqten dediqleri qadar iyimi ve teLefon qullanışlı mı ?
6-_-:= 2. éL fiyatı nedir ve Eskişehir - Ankarada rahatça buLabilirmiyim ? Bulamassam burdan qonu açaraq da bulabilirmiyim ?
7-_-:=Véé soN oLaraq : Başqa x-m varmı bu kadar şk dizaynlı (DOKUNMATİKLER DIŞINDA DOKUNMATİK SEWMİYORUM...)
ŞİMDİDEN BANA YARDIM İÇİN ELLERİNİ KLAWYELERİNE UZATANLARA THANKS :bigstar: :evet:

--------------- Ekleme ---------------

[ı][sıze=4]cevap veren - yorum yapan - soru soran hiç kimse yok muuu?[/sıze][/ı]

• Beğen
Tepkiler: Nokia MaxiCep

kuvars10

Üye
Cevap verecektim ama vermiyorum.Bu ne Türkçe'yi katleden bir konuşmadır,yazmadır.İnsaf artık.YAZIK!

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Pfff...

kesbi

kesbi

Üye
Aynen. Türkçe'de q diye bir harf mi var Allah aşkına:nono:

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
İyide Allah aşkına burda Türkçe mi tartışıcaz konuyumu değerlendiricez yha :hmmm Türkçe değerlendireceksek okulda değerlendirelim burası bi teknoloji forumu ve internet dilinde yazmak gayet normâl .
Ayrıca ''q'' harfini yabancı bir dile amaçla kullandığımda beni bu şekilde değerlendirebilirsin ''g'' ile ''q'' arasında pek fark yok hattaa ormal el tazısı kllanırken çoğu ilkokul ve lise öğretmenleri bile ''g'' harfini altını kıvırmadan ''q'' şeklinde yapıyor. Malesef sizin üzünüzden gerçekten yardım almam gereken bir konu rezil oldu :/ :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt