XPERİA Z2 Sen Bari Yapma..

• 23 Temmuz 2014
  • 517 Okunma
  • 10 Cevap

1. 3 gün once aldıgım z2 ile ilk defa bugün kulaklıkla muzık dınlemeye kalktım telefon hicbir tepki vermiyor bi kac kere yıkadım ama kısa sureli evdeki butun kulaklıkları denedim nafile sanki soket takılı degılmıs gıbı sinir krizine soktu resmen, hepsiburada'dan aldım garantiyemi göndersemmi diye düşünüyorum ithalatçı firma garantili ama

Yazan: Muhammet DEDE
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 23 Temmuz 2014
  2. Pc companion dan onarma yapın ama ilk önce yedekleme yapın

3. z2 tamamen pismanlik. Iki hafta once aldim aldiktan 3 gun sonra havuzda bir iki fotograf cektim su altinda nasil cektigine baktim en fazla 8-10dakika kalmistir havuzdan cikip telefona baktigimda telefon acilmadi. Servise yolladim kullanici hatasi dediler. Interetten arastirdim boyle sorun yasayan bikac kisi daha var. Sanirim kamera kismindan telefon su aliyor kesinlikle su ile temas ettirmeyin telefonu

HTC ile gönderdi
  4. arkadaş o parayı verip o telefonu suyun altına sokmaya nasıl cesaret ediyosunuz anlamıyorum :D ben 2 dk masanın üstüne bıraksam on sefer düşünüyorum bişey olur mu düşermi edermi diye :D

mesut1979 bunu beğendi.
  5. O kadar para verince denemek isteyenler oluyor elbet :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Telefonuna baksaydın sende açıklık var mı bi yerinde diye

7. Kulaklık yerinin ici su dolmus en son yıkadıgım icin agzımla suyu vakumladım duzeldi :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    Invoke ve archh bunu beğendi.
  8. Yok artık

iPhone ile gönderdi
    Invoke ve 0MG90 bunu beğendi.
  9. Arkadaş nasıl bi piskopatsın sen ya :D

10. cesur yürek

archh bunu beğendi.
  11. Olayı cozdum beyler suya sokunca ıcındekı suyu yok edene kadar kulaklık soketi calısmıyor

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/12/2018 - 08:31