Xperia XA1 Ultra

Sponsorlu Bağlantılar

elcondor

elcondor

Üye
    Konu Sahibi
Xperia XA1 Ultra
Telefon özellikleri hakkında uzun uzadıya yazmak istemedim, sadece kullananlar varsa memnuniyeti hakkında bilgi verirlerse şansen memnun olacağım [emoji848]
Cihazla ilgili aklımı kurcalayan tek konu mediatek (helio p20) işlemcili olması. Mediatek hakkında sinyal sorunundan şikayetler okudum, halen bu durum geçerli mi onu merak ediyorum.
Cihazın kasası tasarımı umrumda değil.
Aslında bu cihazı tercih etmemin sebebi FM Radyolu olması, 3450 mAmper bataryası ve 4gb ram var. Bunlar benim için önemli bir kriter, fotoğraf iyi çekermiş veya idare edermiş bunlarla ilgilenmiyorum. Şimdiden teşekkürler..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bana Sorarsanız: Cihazı kullanmadım ama, MediaTek İşlemcili olduğu için, biraz soğuk kaldım doğrusu. Qualcomm daha cezbedici geliyor kulağa. :)

elcondor

elcondor

Üye
    Konu Sahibi
Bana Sorarsanız: Cihazı kullanmadım ama, MediaTek İşlemcili olduğu için, biraz soğuk kaldım doğrusu. Qualcomm daha cezbedici geliyor kulağa. :)
Ben de qualcom işlemciden yanayım fakat bu cihazdaki özellikler tam istediğim gibi, daha önce mediatek işlemcili cihaz kullanmadım bu yüzden biraz tedirgininim. Öyle oyun vs. derdim yok, sadece sinyal sorunu olmasın yeter. Sanırım mediatek işlemcilerde bu durum kronik bir sorunmuş.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt