XPERIA X10 Uygulama Yükleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

farukopat

Üye
    Konu Sahibi
XPERIA X10 Uygulama Yükleme Sorunu
Mrb Arkadaşlar
2. el arak aldığım x10 model telefonumla ilgili 3 tane sorun yaşıyorum. yardımcı olursanız sevinirim

1) market dışından uygulama yüklerken sorun yaşıyorum(İnternet paketim olmadığından marketten birşey indirmeyi denemedim). Uygulama yüklenemedi yada uygulama ayrıştırılamadı hatası veriyor.
Telefonu ilkaldığımda fabrika ayarlarına geri yükledim. Daha sonra güncelleme yapmaya çalıştım fakat beceremedim. Telefonun çekirdek sürümü 2.6.29 gözüküyor fakat 2.1in bile kaldırdığı uygulamaları yükleyemiyorum.
Uygulama yüklemek şu yolu takip ediyorum.
-Marketten öğrendiğim programları googleda sonuna apk yazarak aratıyorum.
-Yüklediğim apk dosyasını telefonumda açtığım bir klasöre yüklüyorum.
-telefonla bilgisayar bağlantısını kesip uygul yı açıyorum.
fakat yukarıda bahsettiğim hataları alıyorum.
şimdiye kadar sadece es file explorer ve glow hockey adlı iki uygulama yükleyebildim.

NOT:arkadaşım motorola atrix (android 2.3) telefonuyla bu yolla her yüklediği uygulamayı çalıştırabilmiş fakat benim telefonumda oda yapamadı. acaba sorun nedir.

2) ünv internetinden wifi ile nete bağlanıyorum. Telefonlardan girilmiyor wifi ağına. Bilgisayar ile telefonu senkronize edip o internetle direkt telefondan nete girip uygulama yükleme imkanım varmı acaba.

3)Telefonun dosya yöneticisini bulamıyorum. Bunun için Es File Explorerdiye bir uygulama kurdum. O işimi görüyor fakat uygulamaya gerek olmadan olursa daha iyi olur düşüncesindeyim. Birde bu oyun kurmama sorununun bu programdanda kaynaklanıyor olabileceğini düşünüyorum. sizce etkisi varmıdır ve dosya yöneticisini nasıl getirebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt