xperia x10, galaxy s , htc desire

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
xperia x10, galaxy s , htc desire
ewt arkadaşlar yarın üç telefondan birini alıcam önerileriniz bekliyorum

silver021

silver021

Üye
ekranda en basarilisi tabikide galaxy s ! superamoledi hayatinda bir kere goren birdaha vazgecemez bu tip ekran turunden. htc de amoled kullanmis oda basarali lakin xperia x10 bu ikisinin arasinda pek iyi deil bana sorarsan. zaten pek tutmadida diyebiliriz. htc desirein galaxy s ten tek arti tarafi kamerasinda led flashi olmus olmasi. eger bunlari bir kenara birakip en iyi telefon nedir dersen sonuna kadar galaxy s derim sana. tabi kullanma amacin nedir ne istiorsun oda onem arzetmekte. sen once onlari bir sirala bize bizde sana ona gore birseyler onerelim.

nilbrn

Üye
Bütün özellikler en iyi şekilde toplanmış, bence kesinlikle HTC Desire HD tercih etmelisin...

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
telefonda genelikle oyun,müzik ve kamerası iyi olsun ki bu 3 ünüde kamerası güzel sanırsam uygulmada bol olması iyi olur telefonu kurcalaayı severim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
galaxy s veya htc desire hd derim

61semih

61semih

Üye
htc ıle galaxy s arası bır tercıh cok yakın modeller zaten hangısının tipi hoşuna gıderse onu tercıh et bence,aralarında pek bı fark yok zaten

ogulcannn01

Üye
    Konu Sahibi
anladığım kadarıyla x10 bunlarla yarışacak bi telefon değil aradığım özellikllere uymuyo galiba kimse önermiyo galaxy s görünümünü pek beğenmedim ama içi çok güzel diğer iki modelden üstün gibi

mangdaşire

mangdaşire

Üye
desire

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
konuyu hiç okmdaım başlığa göre cevp veriyrm o üç cihazdan en iyisi htcdesire

franzliszt

franzliszt

Üye
xperia x10 kullanmaktayım şu aralar ikinci tel , gayet güzel tasarımı çok güzel elimde gören bu hangi model diye soruyor arkadaşlar arasında sistemide güzel qualcom adrenolu 1gh iyi bir işlemcisi var ama galaxys ve htc nin işlemcileri daha iyi yinede tüm android oyunlarını süper oynatıyor stabil bir cihaz artılarını yazayım
-8 megapixel güzel bir kamera
-müzik performansı çok iyi
-gps i 3,4 saniyede buluyor
-web browseri süper , linux cekirdeği mozilla 5 sürümüne dayalı flash destekli skyfire yüklemen lazım ama
-android 2.3 sürümü geldi haziranda sony üstünden dağıtılacak (1.6 ile çıktı o rezaletti,2.1 e yüksellttiler şimdi 2.3 ü geldi )
eksileri;
-ikinci kamera yok
-hd video cekimi 6000kbps
-dvix hd yok rockplayer ile dvix oynatabiliyor
-avi desteği yok oda ekstra programla oluyor
-fm radio yok

galaxys kullanmış biri olarak xperia yı daha kötü bekliyordum şaşırttı galaxys kıvamında ama androide dalıcaksan galaxys ile dal memnun kalırsın beni galaxysde sıkan tek şey tipi ve plastik kalitesiz malzemesiydi , işlemci donanım olarak tartışmak yanlış olur süper bir cihaz cünkü , htc desire hd içinde şöyle birşey diyebilirim kalite olarak çok güzel ve çok güçlü bir cihaz bencmark testlerinde xperia üzerinden sonuçlara bakarken hd desire ile bir adam 3 kat fark atmıştı galaxys e overlock yapmış custom rom yüklemiş 1.9gh e cıkarmış manyak ,, qualcom işlemci böyle şeylere olanak sağlıyor

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
bence hiç biri değil htc desire hd daha iyidir bunlardan

buket2

buket2

Üye
tercihini sadece bu 3 telefondan yana yapmak zorunda deilsen eğer sana LG OPTiMUS BLACK'i tavsiye edebilirim.Çünkü bende kullanıyorum hem gerçekten bir sürü özelliğe sahip hemde dayanıklı şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.Sizede kesinlikle tavsiye ederimmm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt