XPERİA U Sar Değeri(Radyasyon) İçeri Buyur :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
XPERİA U Sar Değeri(Radyasyon) İçeri Buyur :)
Merhaba arkadaşlar. 1 aya kalmaz xperia u almayı planlıyorum. Telefon tam benim istediğim gibi fakat Sar Değeri beni çok korkutuyor. Ben telefonu konuşmak için değilde internet ve oyun için kullanırım. Sar Değeri 1.65. Bu çok fazla galiba. Ama diğer forumlarda adam aldığı Xperia U'nun içindeki belgeyi göstermişti. Belgede sar değeri 1.25 olarak görülüyordu. Eğer 1.25 sar değeri varsa kesin bu telefonu alırım. Fakat 1.65 ise ne yaparım bilmiyorum. Birde Xperia U'yu hızlıal.com'dan ve ya hepsiburada.com'dan 500 TL'ye alacağım. Hepsi burada 'ya güveniyorum 507 TL idi. Ama bu 500 TL indirimli fiyatı. Bu fiyata bir sorun çıkmaz değil mi?
Bu konuda beni aydınlatan herkeze çok teşekkür ederim. Allah razı olsun :)

mkyb

mkyb

Üye
Sar değeri telefonun tüm özelliklerini açınca aldığı maksimum değer.Yani 3g-wireless-arama yapma-bluetooht gibi özelliklerin hepsini aynı anda açıp ölçüyorlar.

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeş ben sadece wireless kullanırım. Ne kadar sar olur söylersen çok makbule geçer yani zararı olmaz değil mi?

doqukans2

doqukans2

Üye
bende var u ama sar değeri arkadaşın dediği gibi herşey Açıkken 1,65 belgesi böyle bana kalırsa sola al hem hafızanın artırılması hemde sar değeri o kadar yüksek değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt