Telefon Tavsiyesi xperia tipo vs galaksi pocket

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
xperia tipo vs galaksi pocket
arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım aslında tipo çok daha iyi bi model ancak da karşılaştırınca pekte fark yok ama flash desteği yok pocketta o yüzden tipo almaya karar verdim bide pocketta 290 tipoda 512 ram var tipo çok daha iyi bir telefon neyse özellikleri saymaya gerek yok ancak şöyle birşey var beni tipodan caydıran özellik sar değeri 1.6.çok yüksek bir değer 15 yaşındayım küçük yaştan tümor falan istemiyorum :D o yüzden alternatif aradım pocket güzelmiş işlemci hızı aynı ama ram 290 ram o kadarda kullanmam ancak flash desteği çok önemli faceden oyun falan oynamak istiyorum :Dneyse flash desteğinide geçelim peki pocket flash player yüklenirse video açabilirmi her siteden...bide merak ediyorum pocket şu oyunları kasmadan oynatırmı:
angry bird rio,hill climp racing,fruit ninja,zombie road trip,temple run,subway sufers.bunların hepsi yüklü olcak kasarmı? bide tv izlenirmi pocket ta

xpreria tipo yu almak istemememin tek nedeni 1.6 sar değeri olması alternatif gösterebilirsiniz...

hurol1

Üye
Tipo ya flash yuklenir ve pocketten daha iyidir Pockette 290mb ram var ken tipoda 512mb var tipo saydığın oyunları açar pocket kasar kisacasi her tûrlü tipo

- - - Eklendi - - -

Tipo ya flash yuklenir ve pocketten daha iyidir Pockette 290mb ram var ken tipoda 512mb var tipo saydığın oyunları açar pocket kasar kisacasi her tûrlü tipo

- - - Eklendi - - -

Galaxy mini 2ye bakabilirsin

- - - Eklendi - - -

Galaxy mini 2ye bakabilirsin

Kerim.

Kerim.

Üye
tabiki tipo.

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
tipo tabiki bende farkındayım tipo olduğunu ama sar değeri kafamı karıştırıyor...haftada 4 saat bile telefonla konuşmuyorum zararı olmaz dimi konuşurkende kulaklık takarım sorun olmaz dimi...

galaksi mini 2 ye önceden bakmıştım ondada flash desteği yok...

hurol1

Üye
Galaxy mini 2ye bak nerdeyse özellikler aynı sar değerı duşük

- - - Eklendi - - -

Galaxy mini 2ye bak nerdeyse özellikler aynı sar değerı duşük

Kerim.

Kerim.

Üye
o zaman galaxy mini2de iyidir:)

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
mini 2 güzel ama flash desteği yok ve android düşük tipoda yüksek android ve flash desteği var...başka alternatif varmı?

hurol1

Üye
Sen flash olayını yanlış anlamışsın internetten galaxy mini 2ye flashplayer kurabilirsin

- - - Eklendi - - -

Sen flash olayını yanlış anlamışsın internetten galaxy mini 2ye flashplayer kurabilirsin

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
yok hayır flash player kurulabilceğini biliyorum ya :D flash desteği faceden okey vs oynamak değilmi...neyse en önemlisi sağlık artık alternatif olarak mini 2 ye yönelceğim...

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
angry bird rio,hill climp racing,fruit ninja,zombie road trip,temple run,subway sufers
mini 2 bu oyunları desteklermi android sürümü biraz düşükya

thewitcher11

Üye
android surumu o saydigin oyunlarin hepsini acar flash player yuklu olarak gelir tipoyla farki yok

pocket ile mini 2 ve tipoyu karsilastirman hata pocket alma hayal kirikligina ugrarsin

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
anladım teşekür ederim mini 2 alıcam :D

aklımda bi soru var bi yerde güncelleme ile mini 2 ye 4.0.4 kurulabiliyor diyo doğrumu...

lazye

lazye

Üye
mini 2 4.1.2 alacak android sürümü düşük falan değil...

- - - Eklendi - - -

önerim kesinlikle mini 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt