Xperia Sp Tuş Kilidi Takılması

Sponsorlu Bağlantılar

jack_jacky

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Sp Tuş Kilidi Takılması
Arkadaşlar bazen tuş kilidini kaldırmak ve ekranı aktif hale getirmek için güç tuşuna 3 kere basmak zorunda kalıyorum. Birde radyo dinlerken sık kullanılan radyolar tuşu ve radyo kapatma tuşuna birkaç kez basmam gerekiyor. Başka bir takılma yaşamadım. Bu sorunlar normal midir?

Invoke

Invoke

Üye
Değildir. Güç tuşu tam çalışmıyor mu? Her seferinde algılamıyor mu? Yoksa bastığında, geç mi işlem yapıyor?

jack_jacky

Üye
    Konu Sahibi
Aslında algılamadığında beklemediim hiç tekrardan bastım hep tekrardan basarken bazen ekran kilitleme sesi duyuyorum ardın dan tekrar bastığımda ekran geliyor

Invoke

Invoke

Üye
Aslında algılamadığında beklemediim hiç tekrardan bastım hep tekrardan basarken bazen ekran kilitleme sesi duyuyorum ardın dan tekrar bastığımda ekran geliyor

Hacı demek ki, tuşta sorun yok, cihaz kasıyor ki kasmaması gerek.
Format at istersen. PC comp ile 'onar' de. ya da flashtool ile aynı yazılımı tekrar kur (wipe seçenekleri işaretli olsun) ya da servise git böyle böyle de. Orijinal romu baştan kurar, gönderirler.

jack_jacky

Üye
    Konu Sahibi
Telfonu alalı cok olmadı aslında açar açmaz güncelleme yaptı sürüm yükseltti. Donanımsal değil yazılımsal diyorsunuz yani?

Invoke

Invoke

Üye
Net bir şey söylemem tabi, ama yazılımsaldır büyük ihtimalle güncelleme de bir hata olmuştur. Sonynin kendi uygulaması sony pc companion ile cihazı 'onar' seçeneğini deneyin.
Olmadı aldığınız yere götürün, madem alalı çok olmadı, uğraşmayın.

jack_jacky

Üye
    Konu Sahibi
Her zaman yapmıyor ama gunde 1 -2 kere falan oluyor. Adamlarda teşhiş edemeyecek sorunu. Guncelleme dosyalarını yüklerken internet gitmişti sonra geri kalanını yükledi belki dediğiniz gibi guncellemede sorun olmuştur.

Invoke

Invoke

Üye
Olabilir, 'onar' seçeneğini bir deneyin o zaman.

jack_jacky

Üye
    Konu Sahibi
Çok tesekkür ederim bi deneyim o zaman. Tekrardan tesekkürler ilginiz ve usenmeden tum sorularımı yanıtladığınız için. İyi akşamlar

Invoke

Invoke

Üye

black0641

Üye
Çok tesekkür ederim bi deneyim o zaman. Tekrardan tesekkürler ilginiz ve usenmeden tum sorularımı yanıtladığınız için. İyi akşamlar
sorun ne oldu bende de aynı problem var nasıl çözdünüz?lütfen cvp verin bende de aynı sıkıntı var ????

Invoke

Invoke

Üye
sorun ne oldu bende de aynı problem var nasıl çözdünüz?lütfen cvp verin bende de aynı sıkıntı var ????

Kardeş, arkadaş çözdüm dememiş, bir deneyim demiş, bir daha cevap atmamış. Pc comp. programına telefonu bağlayın 'onar' deyin, çözülmezse de güncelleme gelecek yakında onunla düzelir. Kasım ayında olmadı sakarsa aralık ayında 4.3 güncellemesi alacaksınız...

ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
benim SıPada da aynı sorun var güç düğmesine basıyorum ekran siyah oluyor 2 yada 3. sefer de ancak açılıyor. bu tarak kafalı japon askerleri nasıl iş yapıyor böyle :-)

• Beğen
Tepkiler: ka_za
Invoke

Invoke

Üye
Demek ki genel bir sorun... 4.3 güncellemesini bekleyin derim :/

• Beğen
Tepkiler: ultra-cengo24
ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
kardaşlıklar el feneri uygulaması lazım