Xperia sola yardım ederim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

007aliinan

Üye
    Konu Sahibi
Xperia sola yardım ederim
Arkadaşlar ben Xperia solayi uzun zamandır kullanıyorum nerdeyse herşeyini öğrendim YAZILIMSAL bir sorununuz varsa servise falan gönderipde günlerce beklemeyin. Bana özelden ulaşın YARDIM EDEYİM SİZE :-D

kafa1milyon

Üye
usb le pc ye bağlanması için bir program gerekiyormuş diye duydum ?? ??

chun02

chun02

Üye
Kardeşim xperia solada recovery mode nasıl giricez onuda anlatırsan çok sewinrim yada başka nası bi yöntemle rootlarız şimdideden teşekkür ederimm

taylan08

Üye
herşeyini öğrendiysen yardım etsene ics deki basebant (u8500 le başlayan ) versiyonunu cm 9 a nasıl ekleriz, flashlarız ?

007aliinan

Üye
    Konu Sahibi
herşeyini öğrendiysen yardım etsene ics deki basebant (u8500 le başlayan ) versiyonunu cm 9 a nasıl ekleriz, flashlarız ?

dostum sanırım android 6.0.b.1.84 sürümünü nasıl flash yapacaksın?
önce uploaded.net/file/2api8qvf adresinden flashtoolu indir bilgisayarına kur sonra bilgisayarım ı aç c sürücüsündeki flashtool klasöründeki driver i yükle
daha sonra www.4shared.com/rar/YWdB_tEN/MT27i_60B3184_Central_Europe.html adresinden ftf dosyasını indir ve flashtool firmware klasörüne ftf dosyasını kopyala.
en son flashtool programını aç şimşek sembolünü tıkla açılan pencerede ftf 6.0.b.1.84 dosyasını seç sağdaki menüde sistemi işaretle yükle de 1 dk sonra telefonunu kapatıp ses kısma düğmesine basılı tutup dosya yüklenene kadar sakın bırakma sanırım %90da biraz takılıp bekliyor sonra yükleme bitince telefonu aç . HEPSİ BU KADAR DOSTUM

- - - Eklendi - - -

yanlış duymuşsun öyle bir
program yok bilgisayara pc companion diye
bir program var onu kur telefonunu aldıktan
sonra güncelleme yapmadıysan o programla
güncelle android 4 olsun ondan sonra
telefonunu pcye bağlayınaa telefonda
otomatik bir program çıkacak uygulama pc ye
yüklensinmi diye soracak evet de iş tamamdır
ama uzun iş dersen telefonu pc ye bağla pc
den bilgisayarıma gir orada telefonun orada
görülecek

- - - Eklendi - - -

başka sorusu olan????
bu arada sorusu olanlar hangi şehirden olduğunu yazarsa sevinirim belki yakınsak telefon işlemini elden yaparım ondan soruyorum şehri

- - - Eklendi - - -

Kardeşim xperia solada recovery mode nasıl giricez onuda anlatırsan çok sewinrim yada başka nası bi yöntemle rootlarız şimdideden teşekkür ederimm

cihazın android 4 mü? aldıktan sonra güncelledin mi?

chun02

chun02

Üye
Ewet android 4.0.4 6.1.1.b.1.54 kardeşim anlatırsan çok sewinirm çünkü bi türlü yapamadımm

taylan08

Üye
dostum sanırım android 6.0.b.1.84 sürümünü nasıl flash yapacaksın?
önce uploaded.net/file/2api8qvf adresinden flashtoolu indir bilgisayarına kur sonra bilgisayarım ı aç c sürücüsündeki flashtool klasöründeki driver i yükle
daha sonra adresinden ftf dosyasını indir ve flashtool firmware klasörüne ftf dosyasını kopyala.
en son flashtool programını aç şimşek sembolünü tıkla açılan pencerede ftf 6.0.b.1.84 dosyasını seç sağdaki menüde sistemi işaretle yükle de 1 dk sonra telefonunu kapatıp ses kısma düğmesine basılı tutup dosya yüklenene kadar sakın bırakma sanırım %90da biraz takılıp bekliyor sonra yükleme bitince telefonu aç . HEPSİ BU KADAR DOSTUM

- - - Eklendi - - -

yanlış duymuşsun öyle bir
program yok bilgisayara pc companion diye
bir program var onu kur telefonunu aldıktan
sonra güncelleme yapmadıysan o programla
güncelle android 4 olsun ondan sonra
telefonunu pcye bağlayınaa telefonda
otomatik bir program çıkacak uygulama pc ye
yüklensinmi diye soracak evet de iş tamamdır
ama uzun iş dersen telefonu pc ye bağla pc
den bilgisayarıma gir orada telefonun orada
görülecek

- - - Eklendi - - -

başka sorusu olan????
bu arada sorusu olanlar hangi şehirden olduğunu yazarsa sevinirim belki yakınsak telefon işlemini elden yaparım ondan soruyorum şehri

- - - Eklendi - - -

cihazın android 4 mü? aldıktan sonra güncelledin mi?

bro sen çok yanlış anlamışsın dediklerin cocuk oyuncagı ben sana baseband diyorum sen gittin orjinal rom flashlatıyorsun bana

vandallar

Üye
Hocam xperia solayla ilgili bişey sormak istiyorum. Telefonu İCS ye güncelledikten sonra bildirim seslerinin belli bir süreden sonra çalmadığını farkettim.Yani bir süre sonra bildirim sesleri gelmiyor sadece telefon titriyor. Başka forumlarda sordum onlarında başına gelmiş böyle bişey. Eğer seninde başına geldiyse çözümünü biliyor musun?
Arkadaşlar ben Xperia solayi uzun zamandır kullanıyorum nerdeyse herşeyini öğrendim YAZILIMSAL bir sorununuz varsa servise falan gönderipde günlerce beklemeyin. Bana özelden ulaşın YARDIM EDEYİM SİZE :-D

Ownexry

Üye
Taylan saol

007aliinan

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bende o sorunu görmedim bende olmadı çünkü ben rom kullanıyorum orjinal 4 kullanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt