xperia sola ana menü yatay yapmak?

Sponsorlu Bağlantılar

aveloxu

aveloxu

Üye
    Konu Sahibi
xperia sola ana menü yatay yapmak?
Xperia sola kullanan arkadaşlar bu nasıl oluyor?
[/url][/IMG]

doqukans2

doqukans2

Üye
televizyon a Wifi ile başlayınca bendede oluyordu Xperia p de HDMI ile bağlayınca olur bende normalde oluyor ama böyle değil.

Invoke

Invoke

Üye
Bu ana ekran değil ya, bir arayüz...

aveloxu

aveloxu

Üye
    Konu Sahibi
Arayüz derken? Bu arayüzü nerden bulabilirim ana menünün yatayda olabilmesini istiyorm

Invoke

Invoke

Üye
Arayüz derken? Bu arayüzü nerden bulabilirim ana menünün yatayda olabilmesini istiyorm

Bu şekilde nasıl yaparsın bilmiyorum, ama normal menünün yan durmasını custom romlarla sağlayabilirsin, AOKP, Cynagonmod vs... Ama normal dikine duran yatay durur, böyle olmaz custom romlarla.

TheCower

TheCower

Üye
Böyle bir özellik bilmiyorum custom romlarda yok. Farklı bir uygulama olması gerek. Launcher olabilir.

Invoke

Invoke

Üye
Ya bugün aklıma geldi emin değilim ama tahminimce: HDMI ile TVye bağlanınca böyle oluyor. Diyecektim ki zaten en üstteki vatandaşta bunu demek istemiş :D

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
Invoke

Invoke

Üye
Bu konuyu biliyorum, ordaki xelord bendim :P :D
Senin ki biraz farklı bir durum tvye bağlayınca bunlarda böyle bir arayüz giriyor olması lazım. Xperia Tde TX de filan... İnternette sanki benzer bir şey görmştm =)

doqukans2

doqukans2

Üye
Ben o SS i normal dönmede çektim TV bağlantısıyla değil bağlayınca Sola gibi Oluyor TVnin kumandasından kolay yönetmek için çıkıyor böyle bir menü telefona el sürmenize gerek kalmıyor herşeyi oradan yapabiliyorsunuz

Invoke

Invoke

Üye
Ben o SS i normal dönmede çektim TV bağlantısıyla değil bağlayınca Sola gibi Oluyor TVnin kumandasından kolay yönetmek için çıkıyor böyle bir menü telefona el sürmenize gerek kalmıyor herşeyi oradan yapabiliyorsunuz

:hmmm Çok iyiymiş :)

Invoke

Invoke

Üye
sizde yaparsınız tek gereken HD widgets gibi yan durmayı destekleyen widget yükleyin :)

Yok kumanda olayından bahsediyorum, benim Ray, tvye bağlanmıyor ne yazık ki. Yoksa zaten yan dönüyor =))

Vivaldi907

Üye
İyide Sola şarj olurken ana ekran zaten yan dönebiliyor diye biliyorum. Yani ben hiç bişey yapmadım ve bende öyle.

gpu

gpu

Üye
buna galiba şöyle yapıyorsun ayarlar<ekran<telefonu otamatik olarak yaty döndür bildiğim kadarıyla öyle

Invoke

Invoke

Üye
buna galiba şöyle yapıyorsun ayarlar<ekran<telefonu otamatik olarak yaty döndür bildiğim kadarıyla öyle

Orda ev ekranı yatay dönmez, alt menüde programlar da filan döner, tamamen döndürmek için ya onun için mod bulunur ya da rom yüklersin, romda vardır o özellik.

Üst Alt