Xperia S için yeni bir düzeltme güncellemesi!!!

Sponsorlu Bağlantılar

a.yazaroglu

Üye
    Konu Sahibi
Xperia S için yeni bir düzeltme güncellemesi!!!
En yeni kullanılabilir yazılım
Satın alma tarihine bağlı olarak elinizde yazılımın en son sürümü bulunuyor olabilir. Yazılım güncellemeleri, operatöre ve/veya bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak farklı zamanlarda kullanıma sunulabilir. Bu nedenle, size belirli bir güncelleştirmenin cihazınızda ne zaman kullanılabileceğiyle ilgili kesin bir tarih veremiyoruz.
En yeni kullanılabilir yazılım: 6.2.B.1.96

Yayınlama başladı: 2013-08-26

Cihazınızın geçerli yazılım sürümünü bulmak için:
Ayarlar > Telefon hakkında > Yapı numarası / sürüm

Bu yazılıma dahildir
Xperia akıllı telefonunuz için bu yükseltmede birçok yeni özellik bulunmaktadır. Örnekler:

Sony Media uygulamalarının güncellenmiş ve daha sezgisel sürümleri: WALKMAN, Albüm ve Filmler
Tüm fotoğraf, video ve müzikleriniz için tek bir yerde görüntüleme ve erişim sağlar.
Daha fazla kişiselleştirme seçeneği
Widget’lar, uygulamalar ve kısayolların yönetilmesi için yenilenmiş ana ekran deneyimi… 7 adede kadar masaüstü bölmesi, otomatik boyutlanan widget’lar ve işlem yapılabilir bildirimler sayesinde sadece birkaç basit dokunuşla istediğiniz arabirimi oluşturmak için tamamen serbestsiniz!
Geliştirilmiş uygulama organizasyonu ve arama
Uygulama tepsisi sıralaması da aynı şekilde daha kolay: Herhangi bir uygulama üzerine basılı tutmanız, taşıyıp masaüstünüze eklemeniz veya başka bir klasörün üzerine bırakarak tepsi içinde yeni bir klasör oluşturmanız yeterli! Yerel uygulamalarınızı bulmanızı kolaylaştıran yeni bir arama fonksiyonunu da uygulama tepsisine ekledik.
Uzatılmış Bekleme modu
Uzatılmış Bekleme modunu etkinleştirerek pilinizin ömrünü uzatın.
Google Now
Google arama ve kullanıcı profili oluşturmanın güçlerini birleştirerek, Google Now günlük işlerinizi daha verimli tamamlamanızı sağlar.

- - - Eklendi - - -

EK BİLGİ...
Bu akıllı telefonlar için Android 4.1 JB kullanılabilir yaptıktan sonra, biz inşa içinde bazı sorunlar hakkında geri bildirim aldı. Hepimiz yazılımı belki olabilir kadar iyi olduğundan emin olmak için istekli konum, bu yüzden bu ve bir kaç şey daha iyi hitap ettik ...

Performans ve istikrar tweaks / gelişmeler ile birlikte, burada (tür) bir changelog sabit ve dahil ne detaylandırma var:

Kamera için, biz ...

beyaz dengesi bir anormallik ele
"Hızlı Başlat" düğmesi işlevi geliştirilmiş
düzeltilmiş çıkışı (1080p) video kayıt, gecikme en aza indirilmesi
Uygulamaları, hizmetleri ve veri için, biz ...

şifreli bir set-up çalışan özellikle aerodinamik Exchange Active Sync,
2G ağ veri için artırdı bağlantısı istikrar
3. parti uygulamalar üzerinde garanti tercihlerini yeniden başlatıldıktan sonra kalır - değil ortak bir sorun, ama biz bir sinir bozucu biri olabilir anlamak!
Pil için, biz ...

uzun ömür için economised güç tüketimi ve ısı dağılımı
azaldığında, özellikle meyve suyu seviyesi bildirimleri düzeltilmiş
Ve donanım ve UI için, biz ...

Son Uygulamalar başlatmak için Şimdi Google başlatmak için bir ev anahtar uzun basın ve bir çift basın tanıttı
emin ses "yukarı" düğmesine tam duyarlı
Size aşağıda bir yorum bırakarak, güncelleme ile alıyoruz nasıl bildirin.

Ant.

* Her zamanki gibi, zamanlaması ve durumu pazar ve taşıyıcı göre değişebilir

sinan627

sinan627

Üye
haziranda jell bean e guncelledim o gunden bu gune hergun bakiyorum hic bi yeni yazilim goremiyorum az once telden terar sorguladim sorun nedir acaba

Invoke

Invoke

Üye
haziranda jell bean e guncelledim o gunden bu gune hergun bakiyorum hic bi yeni yazilim goremiyorum az once telden terar sorguladim sorun nedir acaba

İnternetten cihazına gelen en son sürüm numarasını öğrenin.
Ayarlar>Telefon hakkında>derleme numaranızı kontrol edin. Eğer geride kaldıysanız, internetten son sürümü indirip (.ftf uzantılı bir dosya) flashtool ile flashlayın.

sinan627

sinan627

Üye
6.2.B.0.200 dersleme numarasi

sinan627

sinan627

Üye
bunu yapinca garanti iptal olur mu?

Invoke

Invoke

Üye

Olmaz, orijinal güncelleme bu. Pc comp.dan tek farkı daha manuel olması.
En yeni kullanılabilir yazılım
Satın alma tarihine bağlı olarak elinizde yazılımın en son sürümü bulunuyor olabilir. Yazılım güncellemeleri, operatöre ve/veya bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak farklı zamanlarda kullanıma sunulabilir. Bu nedenle, size belirli bir güncelleştirmenin cihazınızda ne zaman kullanılabileceğiyle ilgili kesin bir tarih veremiyoruz.
En yeni kullanılabilir yazılım: 6.2.B.1.96

Yayınlama başladı: 2013-08-26

Cihazınızın geçerli yazılım sürümünü bulmak için:
Ayarlar > Telefon hakkında > Yapı numarası / sürüm

Bu yazılıma dahildir
Xperia akıllı telefonunuz için bu yükseltmede birçok yeni özellik bulunmaktadır. Örnekler:

Sony Media uygulamalarının güncellenmiş ve daha sezgisel sürümleri: WALKMAN, Albüm ve Filmler
Tüm fotoğraf, video ve müzikleriniz için tek bir yerde görüntüleme ve erişim sağlar.
Daha fazla kişiselleştirme seçeneği
Widget’lar, uygulamalar ve kısayolların yönetilmesi için yenilenmiş ana ekran deneyimi… 7 adede kadar masaüstü bölmesi, otomatik boyutlanan widget’lar ve işlem yapılabilir bildirimler sayesinde sadece birkaç basit dokunuşla istediğiniz arabirimi oluşturmak için tamamen serbestsiniz!
Geliştirilmiş uygulama organizasyonu ve arama
Uygulama tepsisi sıralaması da aynı şekilde daha kolay: Herhangi bir uygulama üzerine basılı tutmanız, taşıyıp masaüstünüze eklemeniz veya başka bir klasörün üzerine bırakarak tepsi içinde yeni bir klasör oluşturmanız yeterli! Yerel uygulamalarınızı bulmanızı kolaylaştıran yeni bir arama fonksiyonunu da uygulama tepsisine ekledik.
Uzatılmış Bekleme modu
Uzatılmış Bekleme modunu etkinleştirerek pilinizin ömrünü uzatın.
Google Now
Google arama ve kullanıcı profili oluşturmanın güçlerini birleştirerek, Google Now günlük işlerinizi daha verimli tamamlamanızı sağlar.

- - - Eklendi - - -

EK BİLGİ...
Bu akıllı telefonlar için Android 4.1 JB kullanılabilir yaptıktan sonra, biz inşa içinde bazı sorunlar hakkında geri bildirim aldı. Hepimiz yazılımı belki olabilir kadar iyi olduğundan emin olmak için istekli konum, bu yüzden bu ve bir kaç şey daha iyi hitap ettik ...

Performans ve istikrar tweaks / gelişmeler ile birlikte, burada (tür) bir changelog sabit ve dahil ne detaylandırma var:

Kamera için, biz ...

beyaz dengesi bir anormallik ele
"Hızlı Başlat" düğmesi işlevi geliştirilmiş
düzeltilmiş çıkışı (1080p) video kayıt, gecikme en aza indirilmesi
Uygulamaları, hizmetleri ve veri için, biz ...

şifreli bir set-up çalışan özellikle aerodinamik Exchange Active Sync,
2G ağ veri için artırdı bağlantısı istikrar
3. parti uygulamalar üzerinde garanti tercihlerini yeniden başlatıldıktan sonra kalır - değil ortak bir sorun, ama biz bir sinir bozucu biri olabilir anlamak!
Pil için, biz ...

uzun ömür için economised güç tüketimi ve ısı dağılımı
azaldığında, özellikle meyve suyu seviyesi bildirimleri düzeltilmiş
Ve donanım ve UI için, biz ...

Son Uygulamalar başlatmak için Şimdi Google başlatmak için bir ev anahtar uzun basın ve bir çift basın tanıttı
emin ses "yukarı" düğmesine tam duyarlı
Size aşağıda bir yorum bırakarak, güncelleme ile alıyoruz nasıl bildirin.

Ant.

* Her zamanki gibi, zamanlaması ve durumu pazar ve taşıyıcı göre değişebilir

Keşke google translate kullanmasaydınız ya da altına orijinal linki ekleseydiniz.

Yüklü olan sürümün biraz daha düzenlenmiş versiyonu bu, yüklediğinde büyük farklar olmayacak yani.

sinan627

sinan627

Üye
Böyle yapamiyorum acaba sony nin kendi programini pc yuklesem bagkayinca kendisi otomatik gunceller mi?

Invoke

Invoke

Üye
Böyle yapamiyorum acaba sony nin kendi programini pc yuklesem bagkayinca kendisi otomatik gunceller mi?

Eğer güncelleme cihazına için sunulmuşsa yükler. Herkese aynı anda gelmiyor bu güncellemeler...

Üst Alt