Xperia P YurtDışından Alacam İnş..Xperia Kullanıcıları Bakarmısınız..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

winamp2

Üye
    Konu Sahibi
Xperia P YurtDışından Alacam İnş..Xperia Kullanıcıları Bakarmısınız..!
Mrb maxicep üyeleri..Bir süredir android telefonları araştırıyorum..Gerek tasarımı olsun gerekse donanımı olsun Sony e güvendim ve Xperia serisinden P yi almaya karar verdim demiyelim de şu sorularım cevaplanırsa kararım kesinleşir..Öncelikle telefonu kullananlar pil gücünün donanıma göre düşüklüğünden bahsediyorlar..

Merak ettiğim konu pil belli bi zamandan sonra yani sık sık şarj edildikten sonra stabil duruma geçiyormu ? ...

2.si ise telefonu pc kompanion veya telefon ayarlarından ICS ye güncelleyebiliyormuyuz..?

3.Motorola Razr,Atrix modelleri ile Xperia P arasında kaldım..Yalnız pil konusunda bu çelişkiye düştüm..

Yardımcı Olursanız Çok Makbule Geçer..Şimdiden Yorumlarınız İçin Tşk ler..

Xelord

Xelord

Üye
2.Evet güncelleyebilirsin.
Bilmiyorum pil konusunda motorolayla ne farkı var da çok da fark yoktur ortalama hepsi 1gün gidiyor.

taylan08

Üye
motorola razr xt910 alabilirsin bence hem işlemcisi daha güçlü bu telefonun hemde hafıza kart girişi var ama fotoğraf kalitesi olarak p cok daha üstün. ben motorola diyorum

aykutaktas_1989

Üye
moto kullanmadim p kullaniyorum 3 aydir gayet memnunun pil durumu 1 gunu rahat cikartiyor korkun olmasin performans olarak gayet iyi telefon test sitelerinden arastirmalarima gore p 0.2 ghz daha dusuk olmasina ragmen daha yuksek performans sunuyor ayrica piyasadaki cift cekirdekli 1 ve 1.2 ghz telefonlar arasinda goruntu ve performans olarak en iyisi xperia p

Ownexry

Üye
almalısın bence

chun02

chun02

Üye
Sony nin ekranı,kamerası,müzik kalitesi hertürlü motorola razrdan üstündür bnce Xperia P Almalısın

mardok

mardok

Üye
xperia p kullanıyorum gayet memnunum razr al diyen olmuştu ama yakın gibi gözükse de xperia p motorola'dan çok çok daha üstün bir telefon

ve güzel bir haber veriyim xperia p önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde jelly bean güncellemesi alıyor :yuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt