Xperia P almalımıyım

Sponsorlu Bağlantılar

pureorhybrid

Üye
    Konu Sahibi
Xperia P almalımıyım
arkadaşlar 850 tl bütçem oldu..beni 3-4 sene rahat götürcek bi telefon arıyorum..xperia p düşündüm ama bataryası düşük ve çıkarılamıyor..bu kafamı karıştırdı..günlük toplam 2-3 saat kullanırım..sizce beni kaç yıl idare deder

fk555897

fk555897

Üye
Fazla oyun oynamam diyorsan idare eder. Ama oyun oynarım dersen idare etmeyebilir.

comando_legend

comando_legend

Üye
Bütçeni zorlayabilirsen Xperia S de güzel.

mc.a

mc.a

Üye
Bende konu sahibi arkadas gibi "acaba xperia p almalimiyim ?" Diye dusunmekten kendi alikoyamiyorum...
Ben xperia telefonlarin hastasiyim ve maximum 850 lira gibi birseyler verebiliyorum xperia s , ion , z falan cok yuksek yani benim icin..
Eger alinmaliysa neden alinmamaliysa neden , alinmazsa baska maximum 850 lira butceli baska xperia telefon onerir misiniz. Yardimci olanlara tesekkurler

phxslm

Üye
biraz daha zorlayıp s alabilirsen cok iyi olur bence.bende s var cok memnunum .

mc.a

mc.a

Üye
Gecen gun electroworld internet alisverisinde gormustum xperia s indirim vardi fakt tukenmis... Bu aralar ankara da kampanya veya indirime giricek yerler varmidir ki acaba biliyor musunuz

pureorhybrid

Üye
    Konu Sahibi
Sorduğum soruya cevap verebilcek biri yokmu .daha fazla para ekleyemem biraz ekle ion al falan demeyin yani xperia p nin şarj sorunundan bahsedin :D

mc.a

mc.a

Üye
Pardon hocam sizin konuya daldim ben direk :D

xperia p hakkinda dedikleri "xperia u ile xperia s arasindaki cihaz ara cihaz yani".
Sarj sorununu bilemiyorum ama bataryasi cikmiyor diye biliyorum eger ileride batarya degistirmek istersen falan

sinan627

sinan627

Üye
bende yarın xperia p alıyorum 2 hafta boyunca gerek internetten gerekse teknıloji mağazalarına gidip elimde inceleme fırsatım oldu xperia p nin ekranı beni mest etti xperia s ile p nin kamerasını yanyana kıyasladıgımda s den daha kaliteli renkler sundu ayrıca o batarya meselesini de araştırdım çıkarılamıyor olması herhangi bi eksiklik söz konusu değil bende bataryanın kullanım ömrü diğer bataryalara naaran daha uzun ömürlü ve şarjı yarımdayken prize taktıgında yada çıkardıgında diğer bataryalar gibi ömrü kısalmıyor ve hızlı sarj süresi çok iyi bu bakımdan bi sorun yok gibi performansı zaten çok iyi tatmin edici bi durumda tartışmaya gerek bile yok google play da şuan stabil olarak oynatamayacagı bir uygulama bulunmamakta gold mağazalarında 830 lira bence oldukça alınası bir telefon yarın öglen saatlarinde hayırlısıyla alıyorum teli herkese tavsiye ederim teli aldıktan sonra daha detaylı bilgi verebilirim

mc.a

mc.a

Üye
Simdiden hayirli olsun :)
Seviniriz tesekkurler :)
Guzel haberler alirsin insallah yeni telefonunla :)

• Beğen
Tepkiler: sinan627

Üst Alt