Xperia L Alıcam Sizce Iyi Bir Seçim mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Xperia L Alıcam Sizce Iyi Bir Seçim mi?
birkaç gün önce bir konu açmıştım ve herkes gm discovery önermişti ama ben isminden ve piyasada bulunamasndan dolayı başka bir markaya yöneldim yarın yeni telefonumu alıcam kismetse 75o tl bütçem var iyice araştırma yaptım gerek oyun konusu olsun gerek genel özellikleri olsun çok iyi buldum xperia Lyi almaya karar verdim almadan önce size bir danışayım dedim sizce iyi bir seçim olurmu?

fk555897

fk555897

Üye
Bence Samsung Galaxy S3 Mini al.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
samsungları pek sevmiyorum ısınamadm pek samsunglara yoksa iyi bir seçim olurdu dediğin ace 2 de alternatif olabilirdi ama samsungları tuaf buluyorum hiç ısınamıyorum bir türlü

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Kullanıyorum diye demiyorum ama discovery alırsan pişman olmazsın.Performans olarak çok daha iyi kendi fiyat aralığındaki telefonlardan

caglar b

caglar b

Üye
bende başta xperia l düşünüyordum, yeni nesil çift çekirdek işlemci(krait tabanlı), adreno 305 gpu, sony nin mükemmel kamerası ama ekran çözünürlügü düşük gm discovery e göre pahalı oldugundan discovery e yöneldim, xperia l bence daha ucuzlayacak biraz beklemeni tavsiye ederim
:good:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
discovery bulunmuyor bide ben sevmedim discovery

Invoke

Invoke

Üye
Bence L güzel telefon.

Dampierre

Dampierre

Üye
Iyi gibi duruyor ozellikleri fiyatina gore

33musti332

Üye
xperia go 680 tl ye aldım onada bak istersen

thebancally

Üye
discovery bulunmuyor bide ben sevmedim discovery

1 agustosa kadar sabret discovery al bence.Mesut çevigin incelemesini izle yine sevmezsen bilemem.600 liraya xperia l den hele xperia go dan cok daha iyi performans veren bir cihaz.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
1 ağustosta ne oluyorki ?

thebancally

Üye
telefon dagıtıma başlıyor.Şimdi sipariş verirsen 1 agustosdan sonra gelir yani telefon

burak1011

Üye
bende xperia l almayı düşünüyorum arastırdım baya telefon gayet iyi özelliklere sahip donanım olarak fiyat 750 tl seviyelerine düşerse tadından yenmez bence. oyun oerformansı ile ilgilivideolara göz attım gayet iyi buldum.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
aynen oyun konusunda sıkıntısı yok her oyunu oynuyor adam youtubede bir sürü videosu var

Kerim.

Kerim.

Üye
biraz hort yapicam ama bugun kullandim fikirlerimi belirteyim.cihaz beyaz renkti ve tasarim cok guzeldi.arkasinin o kivrimli yapisi cok hos ve ekranida gayet canli ve net.hiz bakimindan pek bisey test edemedim ama cihaz gayet hizli calisiyordu.ama elime aldigimda gercekten cok hosuma gitti xperia l.hatta alabilirim belki bunu

Secret26

Secret26

Üye
biraz hort yapicam ama bugun kullandim fikirlerimi belirteyim.cihaz beyaz renkti ve tasarim cok guzeldi.arkasinin o kivrimli yapisi cok hos ve ekranida gayet canli ve net.hiz bakimindan pek bisey test edemedim ama cihaz gayet hizli calisiyordu.ama elime aldigimda gercekten cok hosuma gitti xperia l.hatta alabilirim belki bunu

Konunun tarihine bakar mısın :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
xperia L yi aldım bugün süper telefon alacaklar düşünmeden alabilirler akıyor telefon :oke: konu :locked:

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Konu sahibi isteği üzerine :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt