Xp ile SGH L700'e oyun kurulumu ! %100 çalısıyor .

Sponsorlu Bağlantılar

emrescancan41

Üye
    Konu Sahibi
Xp ile SGH L700'e oyun kurulumu ! %100 çalısıyor .
Evet Arkadaşlar yaptım xp ile de oluyor.. Hemde daha kolay. Uzatmıyorum .
Pc studio falan yalan arkadasım yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Bunu en bassta söylemem lazımdı söylüyorum ..
Pc studio kurmayın kurarsanız oyun yüklersiniz eminim
Gerekli malzemeler 1 adet xp . 1 adet usb kablo 1 adet sgh l700
Sonra Normal bir şekilde studiosuz usb yi takın .. Phone ye girin yeni klasör olustur secenegi var . ( bu nasılmı olacak pcniz formatlı olursa yani hiç pc studio programı kurmamıssanız cıkar yoksa ugrasıp durursunuz..)
Games klasörü olusturdunuz .. Oraya jar ve jad dosyalarını kopyalayın .
Sonra usb kablosunu cıkarın .
Samsung L700 unuze bu kodu girin: *#6984125*#
şimdi Admin setting menusündesiniz.
a. Menüden [4] Internals secin. Master *** i girin.
(Master ***: *#9072641*#)
b. Gelen menuden [7] Storage settings i secin. oradan;
c. [2]Update Java DB. Herşey guncellenecek.
bunları yapın .
Telefondan dosyalarıma girin .
2 tane oyunlar ve daha fazlası olacak . üsttekinde oyunlar kurulu bir şekilde duruyor .
ORdan başlat deyin oyunlar takır takır calısıyorrrrrrrrrr !
Böyle dalaverelere düşmeyin . Biraz kurcalayın . Oluyor .

• Beğen
Tepkiler: kingor95 ve sinanelmas

egoalisaid

Üye
kardeş jar ve jad dosyası bir arada olan dosyaları biri bana yollasın ben oyun yükleyemiyorum .:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla

ardakral2

Üye
ya bu nokia 6300 da calısıomu ben senin yazdıqınıı okudum ama hic ibisi anlamadım acıkLasana sunu amac ne bunda

omerakbal

Üye
Kodu nereye yazicaz :(

kırom

Üye
mastr kodu ne acaba

iboko

Üye
kardeş bn hepsini yaptım oldu simgesi fln hep çıktı ama oyun açılmıo

halitinho10

halitinho10

Üye
ya sasdece smge çıktı biri adam gibi anlatsın plss:(:@

mücahit özden

Üye
ya bende samsung l 700 var oyunlar bölümü gözükmüyoo ne yapabilirim? cevaplarınızı bekliyorum:naughty:

silent4463

Üye
ya aynen dediklerinizi yaptım bilg indirdim telfonuma atttım bu yolları izledim ne oyun yüklenmiş ne bişe sadece 2 tane oyun o dakendi oyunları bizimi kandırıyorsunuz analamdımki burdaki arkadaşlarda yapamamış nasıl yapıyorsanız adam gibi anlatın

lehce

Üye
olmuyo olmuyo olmuyo!

ufk506

Üye
ya arkadaş bn yüklemistim şimdi sildim studio yu çalışmaz mı yine de :?

darboğaz

Üye
bu oyunları hafıza kartına nasıl atıcaz

azmantr

Üye
Oyunlar Çikmiyosa dosyalarım'a gir Ordan Yeni klasör oluştur Games Yaz Oluyor

acar20

Üye
bu master nedir ben *** giriyorum yanlış diyor ne yapacaz? yardım lütfen

LimitsizMavi

LimitsizMavi

Üye
PANİK YOK ÇALIŞIYOR DENEDİM!
BU YÖNTEMLE YAZILIM DA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ. MESELA OPERA MINI.
konu eski
HALA İLGİLENEN VAR MI BİLMİYORUM AMA SIRASIYLA ŞUNLARI YAPIN:
1. ÖNCELİKLE TELEFONDAN AYARLAR >TELEFON AYARLARI>USB AYARLARI KISMINDAN BAĞLANIRKEN SOR'A AYARLAYIN.
2. BİLGİSAYARINIZDA PC STÜDYO KURULU OLSA DA OLUR OLMASADA. ANCAK EĞER BİLGİSAYAR TELEFONU TANIMAZSA DİYE KURSANIZ DAHA İYİ OLUR. DİKKAT PC STÜDYOYU KULLANMAYACAĞIZ. SADECE DRIVERLER XP/vISTA/WIN7 YE YUKLENSIN DIYE KURUYORUZ.
3. TELEFONU USB KABLOSU İLE PC YE BAĞLAYIN.
USB MENUSU ACILACAK. MEDYA OYNATICI/MEDYA PLAYER (TELEFONUN YAZILIM VERSİYONUNA GÖRE DEĞİŞEBİLİR.) SEÇİN. DİKKAT YIĞIN DEPOLAMA AYGITI YADA PC STUDIO SEÇMEYİN.
4. TELEFON USB KABLOSUNU TAKIP MEDYA OYNATICI SEÇİLİNCE PC TELEFONU TANIYACAK VE TELEFON EKRANINDA DÖNEN BİR HALKA ÇIKACAK. PC DEDE TELEFON YÜKLENDİ MESAJI GÖRÜNEBİLİR.
5. BİLGİSAYARIMA ÇİFT TIKLAYIN VE DİĞER SÜRÜCÜLERİZ YANINDA SGH-L700 'ÜN GELDİĞİNİ GÖRÜN.
6. L-700 ÜN İÇİNE ÇİFT TIKLAYIN VE GİRİN.
7. Images, Other files, Sounds, Videos DİYE KLASÖRLERİ GÖRECEKSİNİZ. BURAYA YENİ KLASÖR OLUŞTURUN VE ADINI İLK HARFİ BÜYÜK DİĞERLERİ KÜÇÜK OLACAK ŞEKİLDE Games olarak değiştirin.
8. indirdiğiniz .jar ve .jad UZANTILI DOSYAYI BU KLASÖR İÇERİSİNE ATIN. DİKKAT: HER İKİ DOSYANIN DA İSMİ AYNI OLACAK, BİRİNİN UZANTISI .jar DİĞERİNİN .jad ile bitecek.
9. usb kablosunu çıkartın. TELEFONUN ANA EKRANINDA OLUN. YANİ HİÇBİR MENÜYE GİRMEMİŞ OLUN. ARDINDAN *#6984125*# KAREKTERLERİNİ ARALARINDA BOŞLUK OLMADAN BİR TELEFON ÇEVİRİR GİBİ ÇEVİRİN.
10. BU SİZİ ADMIN MENÜYE GÖTÜRÜR. 4 NOLU INTERNALS SEÇENEĞİNİ SEÇİN.
11. SİZE MASTER SORACAK BURADA DA *#9072641*# KARAKTERLERİNİ GİRİN. ŞİFRE GİBİ GİRİLDİĞİ GİRİLDİĞİ İÇİN GİRDİĞİNİZ KARAKTERLER GÖRÜNMEYECEKTİR. BU NORMAL DİKKATLİCE MASTER GİRİN VE ONAYLAYIN. (YANLIŞ GİRERSENİZ BİR ŞEY OLMAZ KORKMAYIN. ÜST ÜSTE 3 DEFA YANLIŞ GİRMEYİN YETER.)
12. 'Storage settings SEÇİN (NUMARA 7). SONRA Update Java DB (NUMARA 2) SEÇİN.
13. TELEFONU KAPATMA TUŞLARINA BASARAK ANA TELEFON MENÜSÜNE GELİN. TELEFONU KAPATIN VE AÇIN. PIN KODUNU GİRİN.
14. MENÜDEN DOSYALARIM. OYUNLAR VE DAHA FAZLASINA GELİN YÜKLEDİĞİNİZ YENİ OYUN YA DA YAZILIM ORADA.

İYİ EĞLENCELER. EĞLENİN VE DUA EDİN.

hasan58

hasan58

Üye
yha arkadaşlar benim de sgh-l700 üm var ama bu medya oynatıcıyı seçiyorum usb ile bağlıoyrum sonra kamesra die bişi gelio yardım edermisiniz******

Üst Alt