Xp Ile Ilgili Bi Soru?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Xp Ile Ilgili Bi Soru?
Görev çubuğu ve başlat menüsüne gelip tıkladığınızda açılan menüden özelleştiri tıklayınca yüklenmiş eski uygulamalar görünmekte,ancak bu uygulamaların çoğu bilgisayardan silinmiş olan uygulamalar,biz bu listeyi nasıl temizleyebiliriz,bigisi olan arkadaşlar açıklarsa ii olur,şimdiden teşekkürler.

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(volkanik546 &#064; Dec 19 2005, 11&#58;52 PM) [post=231333]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Görev çubuğu ve başlat menüsüne gelip tıkladığınızda açılan menüden özelleştiri tıklayınca yüklenmiş eski uygulamalar görünmekte,ancak bu uygulamaların çoğu bilgisayardan silinmiş olan uygulamalar,biz bu listeyi nasıl temizleyebiliriz,bigisi olan arkadaşlar açıklarsa ii olur,şimdiden teşekkürler.
[/b][/quote]
neden silmek istiyorsun ki bendede aynı durum var ama silme gereği duymuyorum.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
baslata tıklayınca sol taraftakı programlardan bahsedıyorsan eger?
baslata sag tıkla ozellikler-baslat menusu-ozellestır-lısteyı sıl

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; Dec 20 2005, 12&#58;13 AM) [post=231352]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
baslata t&#305;klay&#305;nca sol taraftak&#305; programlardan bahsed&#305;yorsan eger?
baslata sag t&#305;kla ozellikler-baslat menusu-ozellest&#305;r-l&#305;stey&#305; s&#305;l
[/b][/quote]
hay&#305;r ondan bahsetmiyor san&#305;r&#305;m. görev çubu&#287;una sa&#287; t&#305;kla özelliklere gel oradan etkin olmayan simgeleri gizle nin yan&#305;ndaki özelle&#351;tire bas sonra a&#351;a&#287;&#305;ya do&#287;ru in orada önceki yüklü olan ve sonra sildi&#287;in prog lar var onlar&#305; silmek istiyor. Gereksiz asl&#305;nda silmesine gerek yokki onlar&#305; belkide senin dedi&#287;inden de bahsediyor olabilir biraz kar&#305;&#351;t&#305; san&#305;r&#305;m

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
hmm anladım....eğer senin dediğin gibiyse gerçekten gereksiz bişi bencede

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hımm anladım ama abi nie taktın ben onu anlamadım bırak dagınık kalsın şaka bi yana hakaten ciddi bişi diil hatta kurcalamadan cıkmaz bile

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Sadec meraktan taktım,yoksa dediğin gibi okadarda önemli değil,gerçe bende liste uzun30civarı ....

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
benımkıde çok kısa sayılmaz ama öle duruo

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
ben de anlamadım niye silme geregı duydugunu, sorun mu var nedir?

bosverrrr dursun oyle 30-40

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
ok. tamam dursun .siz istedikten sonra ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt