Xiaomi redmi note 8 pro paket yükleyici hatası.!

ozekiodelioevli

ozekiodelioevli

Üye
    Konu Sahibi
Herkese merhaba. Xiaomi her güncellemesinden sonra sorun çıkıyor. Bu defa bu sorunu aşamadım. Google play harici bir uygulama yükledim. Ve bir çok uygulama daha var. Yabancı kaynaklardan yükleme şıkkı açık olduğu halde, uygulama kendini güncellerken paket yükleyici, uygulamayı yüklemiyor. Üstelik hata da vermiyor. Bu durumda uygulamayı kaldırıp. Güncel versiyonunu internetten bulup öyle yüklüyorum. Ayrıca yüklü olmayan başka bir uygulama kurmak istediğimde yine paket yükleyici onuda kurmuyor. Ve yine hara da vermiyor. Bunun çaresi nedir? Teşekkürler...
 
ozekiodelioevli

ozekiodelioevli

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu bu konuya cevap yazacak kimse?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt