Haber Xiaomi Redmi Note 6 Pro Duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Duyuruldu
Xiaomi, çift ön kamera ve çentikli ekran değişiklikleri yaptığı yeni Redmi Note 6 Pro akıllı telefonu resmiyete kavuşturdu.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Mi.com'daki Tayland forumunda resmi olarak duyuruldu, ancak yine de bu duyuru, Redmi Note 6 Pro gibi bir telefon için uygun bir lansman gibi görünmüyor. Ancak telefonun forum dışında ne zaman duyurulacağından bahsedilmedi.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Çin merkezli şirketin ilk 4 AI kameraya sahip akıllı telefonu olarak duyuruldu. Evet, cihaz her halükarda şirketin ilk iki adet çift kamera kurulumuna sahip akıllı telefonu ancak “AI dynamic bokeh” ve “AI portrait 2.0” özellikleri de en az kameralar kadar ilgi çekici görünüyor.

Arkadaki çift kamera modülü, 12MP ana sensör ve 5MP derinlik algılama sensöründen oluşuyor. Bu çift kamera, Redmi Note 5 Pro'nun sahip olduğu kuruluma benzeyebilir, ancak buradaki yeni özellikler daha büyük pikseller (1.4µm ve 1.25µm) ve daha fazla ışık alan diyafram (f / 1,9'a karşı f / 2,2) ve Çift Piksel AF özellikleri oluyor. Aslında Redmi 6 Pro kamerası, Redmi Note 5 AI Çift Kamera kurulumunun biraz daha geliştirilmiş hali diyebiliriz.

20MP ana sensöre ve 2MP derinlik algılama yeteneğine sahip ikinci sensöre sahip ön kamera ise Redmi Note 5'ten tamamen farklı bir ön kamera kurulumuna sahip.

Bir diğer yenilik ise 6.26 inç çentikli IPS LCD ekran tarafında göze çarpıyor. Xiaomi, Redmi Note 6 Pro'nun ekran gövde oranını %86'ya kadar yükseltmiş. 2.5D kavisli Corning Gorilla Glass tarafından korunan ekran, 500 nit parlaklığa ulaşıyor.

Öte yandan, değişmeyen özellikler arasından Snapdragon 636 yonga seti ilk göze çarpan özellik oluyor. 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip Xiaomi Redmi Note 6 Pro, 215$ / 185€ fiyat etiketine sahip olacak. Bu, aynı bellek konfigürasyonuna sahip Redmi Note 5 AI Çift Kamera modelinin fiyatı ile aynı.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro'nun 4.000 mAh bataryası, 6 saat oyun ya da 8.5 saat kesintisiz video izlemeye olanak sağlıyor. Redmi Note 6 Pro, standart Siyah renk seçeneğine sahip ancak Kırmızı, Mavi ve Pembe renk seçenekleri de olacak. Cihaz, daha iyi kablosuz bağlantı için metal çerçeveye ve plastik alt ve üst panellere sahip.

Tayland'daki Xiaomi Redmi Note 6 Pro ön sipariş sahipleri, ücretsiz bir Mi Band 2 sahibi de olacaklar. İsteyenler ise Mi Wifi Repeater ya da Mi Selfie çubuğu da alabilir.
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Duyuruldu

• Beğen
Tepkiler: zaferozkan

emreli01

emreli01

Üye
Bu telefonu almayı dusunudüşün sizce nasıl ? Teknosa dan ticari karta taksitle Alacam

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
4gb ram mi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Teknosadaki 3 GB ram yaziyor
2.100 TL alınır mı ? Teknosada ticari karta 12 taksite alacam
Bence alinmaz yeni yila giriyoruz aciliyetin yoksa bekle yeni yilda daha guzl cihazlar gelebilir

Coolwhisper

Üye
genel olarak xiaomi ürünlerinden memnunum, acil ihtiyaçsa al, değilse üst modelleri var yurtdışında duyurulan onlar gelir yeni yılda diye düşünüyorum.

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşlar Gittigidiyor da bunun 64 ve + 4 GB ramlisini gördüm satıcı firma cepport olarak geçiyor müşteri hizmetlerini aradım görsellerde 3 resimden 1 tanesi dediğim telefonun diger 2 resim başka telefonun resmi konulmuş dedim bana net bilgi veremedi bu firma hakkındada bilgim yok sizce güvenilip alınır mı Ticari Karta 9 taksit ile almayı düşünüyorum ve Teknosa olsun Hepsiburada olsun bunlarda Türkiye Garantili olarak 64 / 4 GB versiyonunu görmedim şimdi burda böyle olması ve resimlerin sadece 1 tanesi bu telefona ait olması ve müşteri hizmetlerinin kesin bir dille güvence vermemesi beni işkillendirdi Bilen arkadaşlar yardımcı olur cevap verirse sevinirim

Kimsenin bildigisi yok sanırım ???

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Gittigidiyor da bunun 64 ve + 4 GB ramlisini gördüm satıcı firma cepport olarak geçiyor müşteri hizmetlerini aradım görsellerde 3 resimden 1 tanesi dediğim telefonun diger 2 resim başka telefonun resmi konulmuş dedim bana net bilgi veremedi bu firma hakkındada bilgim yok sizce güvenilip alınır mı Ticari Karta 9 taksit ile almayı düşünüyorum ve Teknosa olsun Hepsiburada olsun bunlarda Türkiye Garantili olarak 64 / 4 GB versiyonunu görmedim şimdi burda böyle olması ve resimlerin sadece 1 tanesi bu telefona ait olması ve müşteri hizmetlerinin kesin bir dille güvence vermemesi beni işkillendirdi Bilen arkadaşlar yardımcı olur cevap verirse sevinirim

Kimsenin bildigisi yok sanırım ???
Cepport güvenilir firmadır bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. Görsellerde hata olabilir ama yazıda yazan neyse o gelir ve dedikleri gibidir cihazda sıkıntı çıkmaz içiniz rahat olsun. Miui Türkiye forumunun adminlerini tanıyorum uzun yıllardır. Kendileri cepport ile işbirliği yaparak Xiaomi cihazların ülkemizde ilk garantili olarak satılmasına vesile olmuş kişilerdir :)

Ama o fiyata Mi A2 4/64 var diye biliyorum. Eğer imkan varsa mutlaka Mi A2 alın. Kamera, işlemci ve yazılım olarak çok daha iyi olacaktır :oke:

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
Cepport güvenilir firmadır bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. Görsellerde hata olabilir ama yazıda yazan neyse o gelir ve dedikleri gibidir cihazda sıkıntı çıkmaz içiniz rahat olsun. Miui Türkiye forumunun adminlerini tanıyorum uzun yıllardır. Kendileri cepport ile işbirliği yaparak Xiaomi cihazların ülkemizde ilk garantili olarak satılmasına vesile olmuş kişilerdir :)

Ama o fiyata Mi A2 4/64 var diye biliyorum. Eğer imkan varsa mutlaka Mi A2 alın. Kamera, işlemci ve yazılım olarak çok daha iyi olacaktır :oke:
Hocam android one arayüzü olduğu icin a2 yi tercih etmedim ve gittigidiyor dan sipariş vermedim Vakifbank Bonus Ticari karta taksit kaldırılmış Gittigidiyor'da o yüzden hepsiburadadan getirtiyorum bakalım umarım sıkıntı olmaz hepsiburada aldigim satici firması olarak kedileri geçiyor ithalatçı garantili bakalım ilk defa aliyorum .

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt