Telefon Tavsiyesi Xiaomi Note 9 Pro Uzun Kullanımda Yavaşlıyor Mu


tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
1 haftadır içinden çıkamadım . Tam 9 proyu almaya karar vermiştim ki telefoncu çok af buyurun "Xiaomi alma 5 ay sonra eşek gibi olur." dedi . Niye böyle dedi ki bütün hevesimi yıktı :D Uzun süre kullanan var mı ? Kendi satmıyordu ondan mı dedi acaba yoksa gerçekten böyle mi ?
Mesaj birleştirildi:

@derya1978 8 aydır note 8 kullanıyorum öyle birşey yok demişti . 9 pro için de durum aynı mıdır ?
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt