Tavsiye Xiaomi mi4 almak istiyorum nasil alabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi mi4 almak istiyorum nasil alabilirim ?
Evet basliktaki gibi xiaomi mi4 almak istiyorum fakat nasil alinacagini bilmiyorum daha dogrusu hic çin uzerinden alisveris yapmadim yardim ve puf noktalara ihtiyacim var tesekkurler :)

• Beğen
Tepkiler: ziyaacat

Superfan

Superfan

Üye
Türkiye gelecek diye söylendi. Beklemen daha mantıklı. Getirteceksen de eğer biri satılan bir ülkeye giderse ordan getirmesini söylersin sana alır getirir. Burada türkiye de kaydını yaptırırsın biter. Ama satılan ülkelerden gidecek birine akraban yoksa güvenilir bir siteden satın alcaksın. Cihaz türkiye ye gelecek. Gümrükte cihaza bakacaklar sanırsam. Fiyatı sınırı aştığı için ek para ödüyeceksin tabi bu ödeme değişmediyse. Sonra yine kayıt yaptıracan. Yani sanırsam 200 tl masrafı olacak. Gerisi kargo ve cihaz parası.

Yani sadece çin de değil. Başka ülkelerde de var. Ebay de filan satılıyor sanırım. Yani çin şart değil ama çin den daha rahat gelir gibi. Aliexpress filan onlar çok sık getirdikleri için işi daha iyi biliyorlardır sanırsam

NextWorld

NextWorld

Üye
Arkadaşlar bende almak istiyorum ama işte yurtdışından hiç almadığım için nasıl olur bilemiyorum.
hangisi güvenilir bilmiyorum açıkcası...
bide kargo adrese kadar getircek kayıt için ben nereye götürcem onu dahil bilmiyorum:sos
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Üst Alt