Haber Xiaomi Mi 6'nın AnTuTu skoru ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi Mi 6'nın AnTuTu skoru ortaya çıktı
Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Mi 6, AnTuTu'da aldığı puan ile zirvede.

Akıllı telefon pazarında yeni seneye girildi ve CES 2017 ile birlikte de yeni cihaz duyuruları çoktan gelmeye başladı. Bu sene akıllı telefon pazarında oldukça rekabetçi bir ortamın oluşması beklenirken, özellikle de Çinli firmalar fiyat / performans oranı yüksek akıllı telefon modelleri ile yine pazarda adlarından söz ettirecekler.

Xiaomi de Çin'in en önemli firmalarından birisi ve firma CES 2017 ile birlikte duyurularına başladı. Xiaomi Mi Mix'in beyaz rengi ve Xiaomi Mi Note 2'nin de yeşil, pembe ve mor renklerini CES 2017'de resmi olarak duyurdu.

Diğer taraftan Xiaomi bir süredir yeni amiral gemisi ile gündemde. Bu yeni akıllı telefonun Xiaomi Mi 6 adı ile geleceği ifade edilirken, tasarım olarak da Xiaomi Mi Note 2'nin daha küçük bir versiyonu olacağı kaydedilmekte. Büyük ihtimalle bu yeni akıllı telefon 6 Şubat tarihinde firmanın düzenleyeceği etkinlikte gün yüzüne çıkabilir.

Xiaomi Mi 6 hakkında bilgiler gelmeye devam ederken, şimdi de cihazın AnTuTu puanı ortaya çıktı. Baktığımızda Qualcomm Snapdagon 835 ile gelecek olan bu yeni akıllı telefonun 210.329 puan aldığını görüyoruz. karşılaştırma yapacak olursak eğer, Apple'ın A10 yonga setinden güç alan akıllı telefonu iPhone 7 Plus 183.106 puan alırken, Qualcomm Snapdragon 831 içeren OnePlus 3T'nin puanı ise 163.578.

Cihazın diğer teknik özelliklerine dair detayları ise AnTuTu üzerinden öğrenemezken, çok yakında çok daha detaylı bilgilerin geleceğini söyleyebiliriz.
Xiaomi Mi 6'nın AnTuTu skoru ortaya çıktı

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Ülkemize ürün satsa millet samsung ve Apple a vereceği parayı bu markaya verirdi diye düşünüyorum.

Samsung Galaxy S7 Edge ile gönderilmiştir

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Haklisin antutu skoruna bakacak olursak baya iyi islemciye sahip birazda tutulsa keske

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi ülkemizde şuan delta garantili olarak gayet iyi satış yapıyor adamlar stok yetiştiremiyor ayda 2-3 kere stok yenilemesi yapıyorlar mutlu oluyorum gidip çok kazık fiyata cihaz alacaklarına daha ucuza üst donanımlı cihaz almaları sevindiriyor insanı :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben eşime sıfır mi5 beyaz verdim ilk önce bir samsung fanatiği olarak istemedi 1 hafta kullanmadı sonra kullandığı s3 sorunlar çıkartmaya başlayınca mecbur kaldı kullanmaya şimdi ise telefona bayılıyor desem yeridir.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ben eşime sıfır mi5 beyaz verdim ilk önce bir samsung fanatiği olarak istemedi 1 hafta kullanmadı sonra kullandığı s3 sorunlar çıkartmaya başlayınca mecbur kaldı kullanmaya şimdi ise telefona bayılıyor desem yeridir.
Xiaomi bir başkadır :ehe

yisleyen

yisleyen

Üye
Xiaomi cihazları fiyat / performans canavarı olarak göze çarpıyor zaten. Şahsen ben Note 3 cihazım bozulduğu taktirde almayı düşündüğüm ilk marka.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi cihazları fiyat / performans canavarı olarak göze çarpıyor zaten. Şahsen ben Note 3 cihazım bozulduğu taktirde almayı düşündüğüm ilk marka.
Kalite olaraka diğer firmalardan geri kalır bir tarafı yok zaten malzemeden kaçmıyorlar :ehe