Xiaomi Mi 5 akıllı telefon 2499 Yuan (385 dolar) fiyat etiketi ile gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi Mi 5 akıllı telefon 2499 Yuan (385 dolar) fiyat etiketi ile gelebilir
Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 5, gelecek sene başlarında resmi olarak duyurulacak…

Bir süredir gündemde olan önemli akıllı telefon modellerinden bir tanesi de Çinli Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli Mi 5 olurken, bu cihaz hakkında farklı kaynaklar üzerinden bilgiler gelmeye devam ediyor ve şimdi de fiyatına dair bazı iddialar ortaya çıktı.

Çin’de China Telecom Guangzhou Araştırma Enstitüsü’nde Baş Mühendis olarak çalışan Cheng Guifeng tarafından yapılan tahmine göre Xiaomi Mi 5 akıllı telefon 2000-3000 Yuan ($309 -$463) arsında fiyat etiketine sahip olacak ve büyük ihtimalle de 2499 Yuan ($385) olarak sunulacak.

Xiaomi Mi 5, şu an akıllı telefon üreticilerinin cihazlarını sunma aralığına bakıldığında oldukça geç kalmış durumda. Firmanın önceki modeli Xiaomi Mi 5, yaklaşık olarak 18 Ay önce duyurulmuş ve sonrasında da satışa sunulmuştu.

Xiaomi’nin bu yeni amiral gemisinin gecikmesi, Qualcomm Snapdragon 820’ye bağlanırken, 2016’dan önce bu yonga setini içeren cihaz göremeyeceğiz. Diğer teknik özelliklere bakacak olursak eğer, Oppomart üzerinden gelen bilgilere göre 5.5″ büyüklüğünde ve 2560×1440 piksel Quad HD dokunmatik ekran içerecek.

Akıllı telefon 4GB sistem belleği ile gelecek ve ayrıca metal kasa ve parmak izi tarayıcısı içerecek. Son gelen bilgiler fiziksel Home tuşu ile sunulacağı şeklinde.

Xiaomi Mi 5 akıllı telefon 2499 Yuan (385 dolar) fiyat etiketi ile gelebilir - MaxiCep

smh60

smh60

Üye
16 gb versiyonu sanırım . Mİ4 16 gb 320$ ile çıkmıştı 1100 TL civarı n11 gibi sitelerde satılıyor hafıza kartı girişi olmadığı için almamıştım sanırım bunun da yok

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
16 gb versiyonu sanırım . Mİ4 16 gb 320$ ile çıkmıştı 1100 TL civarı n11 gibi sitelerde satılıyor hafıza kartı girişi olmadığı için almamıştım sanırım bunun da yok
16 mı bilmiyorum ama hafıza kartı girişi bu modelde de yok maalesef.

devilmy

devilmy

Üye
Cinden 64 gb olani alirim