XCallReject by IGuruInfotech v1.00 S^3 S^4 Anna Belle Signed [ Arama Engelleme ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
XCallReject by IGuruInfotech v1.00 S^3 S^4 Anna Belle Signed [ Arama Engelleme ]
Bu uygulama otomatik olarak engelleme listelerinden çağrıları reddeder.

* "Numara ekle": Telefonunuzu dizin veya mannually tip numaraları bir numara ekleyin.
* "Blok Liste": engellenen kartvizitlerin listesini gösterir.
* "Hide": otomatik uygulama gizlemek.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: tragedie
larten123

larten123

Üye
Beni de geceleriözel bir numara arıyor ve cevap vermiyor. Uykumu bölüyor kapatıyorum tekrar arıyor. Keşke onu da engelleyebilsem... :tşk:

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beni de geceleriözel bir numara arıyor ve cevap vermiyor. Uykumu bölüyor kapatıyorum tekrar arıyor. Keşke onu da engelleyebilsem... :tşk:

Özel Numaraları bu pro Engellermi bilmiyorum Ama vodafonea nın böyle bir hizmeti var özel numaraların sizi aramasını engelleyebilirsiniz.

asigsasi

asigsasi

Üye
Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: tragedie

dogankarun

Üye
Öncelikle emeğiniz için teşekkürler.
ben c6-01'de kurdum çalıştı program fakat 1 kere çalıp ondan sonra karşı tarafı meşgule atıyor...

domatis

Üye
Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

Kardeşim o GIZLI KAPAT yazıp 7048 e gönderilerek yapılıyor olmasın. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt