XBox 360 slim kinect bundle alacağım. Sahiplerine sorularim var.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
XBox 360 slim kinect bundle alacağım. Sahiplerine sorularim var.
Evet baslikta da bahsettigim gibi xbox 360 slim kinect bundle alacagim fakat hafizasi konusunda karar kilamadim. cunku xkey de alacam yaninda yani oyunlari harici hdd'den oynayacam. bu yuzden 250gb'lık modeli mi yoksa 4gb'lik modeli mi alayim? Fikirleriniz icin tesekkurler

- - - Eklendi - - -

bu arada hdd'm 200 gb

- - - Eklendi - - -

bi bakın be mübarekler :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Aralarında fazla fark olmuyor zaten daha sonra HDD değiştirmek hem sakat hemde zahmetli iş.Bu yüzden 250 GB al derim ben sana.Tanıdığım herkes PS3 ya da XBOX alırken ben zaten kullanmam diye düşük hafızalı modelleri aldılar.Şuan %80'i başını taşlara vuruyor neden daha yüksek hafızalısını almadım diye.XBOX hakkında daha fazla sorun varsa sorabilirsin.

Merak ettiğin bir şey varsa ya da daha hızlı cevap vermemi istiyorsanda buraya bakabilir, anlamadığın yeri buradan sorabilirsin.

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Aralarında fazla fark olmuyor zaten daha sonra HDD değiştirmek hem sakat hemde zahmetli iş.Bu yüzden 250 GB al derim ben sana.Tanıdığım herkes PS3 ya da XBOX alırken ben zaten kullanmam diye düşük hafızalı modelleri aldılar.Şuan %80'i başını taşlara vuruyor neden daha yüksek hafızalısını almadım diye.XBOX hakkında daha fazla sorun varsa sorabilirsin.

Merak ettiğin bir şey varsa ya da daha hızlı cevap vermemi istiyorsanda buraya bakabilir, anlamadığın yeri buradan sorabilirsin.

biliyorum fakat kendi hafizasiyla pek isim yok. xkey360 alip harici hdd'den oyun oynayacam. bu yuzden sordum. Birde xkey islerinden anlarmisin? takmasini biliyorum fakat dvd key diye birsey varmis onu bulup xkey'in anakartinin icindeki sdcard'a atmak lazimmis. bi bilgin var mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...