x3daudio1_7.dll Hatası

• 21 Temmuz 2014
  • 1149 Okunma
  • 8 Cevap

1. Merhabalar. Windows8.1 64bit işletim sistemi kullanmaktayım. Pc ye tropico 5 adlı oyunu indirdim ancak oyunu çalıştırmak istediğimde x3daudio1_7.dll hatasını veriyor. Netteki konuları inceledim x3daudio1_7.dll dosyasını indirdim C:\Windows\SysWOW64\ klasörüne de C:/Windows/System32 klasörünede kopyaladım hatta extension.dll dosyasındanda bahsedilmiş onuda kopyalamama rağmen oyun açılmıyor tek fark önceden x3daudio1_7.dll hatası veriyodu işlemleri yaptıktan sonra çalışmayı durdurdu hatası veriyor. 2 farklı windows8.1 pc de de denedim. Bir bilgisyarda oyuna giriş yaptı ( tabi hiç ses yoktu ) ancak ondada seçeneklerden birine tıklayınca oyundan atıyodu( new game , camping vs gibi seçenekler.) Yardımcı olursanız sevinirim.

Yazan: kinger1905
  2. Setup'u yönetici olarak çalıştırıp kurmayı dene.

3. denedim dostum yinne olmadı

4. oyun hatalıdır yada 8.1 desteklemiyordır

5. Sistem gereksinimlerinde wimdows 8 yazıyo ama 8.1 yazmıyor dediğin olabilir desteklemiyo olabilir. Teşekkürler

6. Virüs programın varsa kapatıp kurmayı dener misin?

7. O da olmadı üstad.

8. Oyunun başka bir sürümünü indir kur bence 8.1de çalışıyor Tropico 5 benim bilgisayarımda

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Örnek link atma şansın var mı acaba özelden. Farklı iki siteden indirdim ama ikiside codex sürümüydü başka sürüm bulamadım ben. Teşekkürler

Yüklüyor...
22/10/2018 - 01:54