Telefon Tavsiyesi x3---5250---Star Wifi---5230

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eray1910

Üye
    Konu Sahibi
x3---5250---Star Wifi---5230
Arkadaşlar bu aralar bir telefon alayım dedim bu telefonlar aklıma yattı o kadar pahalı birşey istemiyorum keseme bunlar uygun geldi.Sizin önerileriniz neler onları sormak için bu konuyu açtım bu 4 telefonun arasında kaldım.

Buyrun özellikleri:

• Beğen
Tepkiler: 5230i ve taco44

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Arkadaşım ben nokia 5230 kullanıyorum son derece memnunum tavsiye ederim...

ali.oren

ali.oren

Üye
kardes x3 yaramaz.
star wi-fi internet ozelligi cok kotu
5250 de 3g yok

Tabiki 5230, bu 3 cihazi her turlu alt eder. ben 5 aydir kullaniyorum iyiki 5800 almamisim diyebilirim.

--------------- Ekleme ---------------

nokia cihazlarinin ozelliklerine telefondan girebilecegin forumnokia.mobi/devices sitesinden ulasabilirsin

dinceril

dinceril

Üye
tabiki 5230 kalite sonuçta samsung pil üretirken elimizde nokia 3210 vardı ve özellik açısından daha zengin

OğuzcanAbi

Üye
5250 olabilir dokunmatiği iyimiş

bluesman.

Üye
diyer telefonları kullanmadım ama x3 kullanıyorum ve tam müzik için yapılmış bi telefon onu söyleyebilirim

ekrem s sengul

Üye
kardes x3 yaramaz.
star wi-fi internet ozelligi cok kotu
5250 de 3g yok

Tabiki 5230, bu 3 cihazi her turlu alt eder. ben 5 aydir kullaniyorum iyiki 5800 almamisim diyebilirim.

--------------- Ekleme ---------------

nokia cihazlarinin ozelliklerine telefondan girebilecegin forumnokia.mobi/devices sitesinden ulasabilirsin

star wifi almak istiyom fakat güvenemiyom + 3g si yok ama istediğim tüm özellikler var
wifi+3G+3.2MP kameralı+flaşlı bi tel istiyom yardım lütfenn.... |-) :hmmm

Eray1910

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konudan 1-2 hafta sonra 5800 aldım.Gayet memnunum.. :) Kusura bakmayın bayağıdır takip edemiyorum siteyi o yüzden daha yeni yazıyorum..

hoss

hoss

Üye
Arkadaşlar konudan 1-2 hafta sonra 5800 aldım.Gayet memnunum.. :) Kusura bakmayın bayağıdır takip edemiyorum siteyi o yüzden daha yeni yazıyorum..

hayırlı olsun kardeş yerinde olsam 3 yılllık ve resistif ekranlı bir cihazı almazdım bu devirde :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...