X-plorer V.1.57 Anna iconlu Hackli [ 3 saniye Beklemesiz ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
X-plorer V.1.57 Anna iconlu Hackli [ 3 saniye Beklemesiz ]
Eklentideki Zıp Dosyasını Yükleyin Önce X-plorer V.1.57 yi Sonrada X-plorer V.1.57 Hacked systemi Kurun Anna iconlari ben modladim Güle Güle Kullanın Bir Teşekkürü Çok Görmeyin

Ekli dosyalar

Tepkiler: kivanc048, zayif4646, freekays ve 1 kişi daha

Tuba

Üye
Teşekkürler

ismail

Üye
teşekkürler hoş gözüküyo

Kardeş teşekkürler ama hata veriyor benim telefon e90 ve hacklı bad texts (0x3) 3 diye hata veriyor çözüm bulursanız sevinirim yinede emeğine sağlık

Lazefe

Üye
bad texts (0+3) 3 aynen boyle hata veriyor . Cözüm nedir

- - - Eklendi - - -

bad texts (0+3) 3 aynen boyle hata veriyor . Cözüm nedir bırde 2 tane dosya oldu x-plore ve x-punrg ikiside aynı hatayı veriyor

- - - Eklendi - - -

hayır program acılırken acılmıyor hata veriyor.

Konu Sahibi
dostum çözümü daha önceki xplorer i yükleyip c veya d klasorundeki xmtoi isimli klasöru silmek

xprung mu neyse n73ümü pert etti. Forumda bi konudan indirmistm xplorer hackli hacksz ve xprung 3ünü.. ekran kaymaya beyazlamaya donmaya başladı. Tavsiye etmem.

Konu Sahibi
n serisinde zaten bi süre sonra ekran sorunu çıkıyo programla alakası yoki benmde n79 cihazm geçenlerde öyle ekran gidip geldi format atm düzelir ddim olmadı bi süre sonra ekran ters düz olmaya başladı sonra komple gitti .d biraz araştırdım baktım genelde n serisinde bu sorun ortaya çıkıyo gidip değiştirdim ekranı ve suan cihaz aynı performansda çalışmaya devam ediyo ayrıca xplorede kurulu .d

Üye
oncelıkler emegın ıcın tesekkurler ama programı yukledıkten 2 gun sonra program acılmıyor ama hackı kaldırınca acılıyor bu sorun neden kaynaklanıyor acaba telım nokıa e5

telefon hakli ise ***** programına gir sonra çık değilse 3 sn beklemeli bir sürüm yükle

kesbi

Üye
Nokia c5te çalışmadı. Hata veriyor açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...