X-plorer V.1.57 Anna iconlu Hackli [ 3 saniye Beklemesiz ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
X-plorer V.1.57 Anna iconlu Hackli [ 3 saniye Beklemesiz ]
Eklentideki Zıp Dosyasını Yükleyin Önce X-plorer V.1.57 yi Sonrada X-plorer V.1.57 Hacked systemi Kurun Anna iconlari ben modladim Güle Güle Kullanın Bir Teşekkürü Çok Görmeyin :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kivanc048, zayif4646, freekays ve 1 kişi daha

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

lotus35

Üye
teşkler

ismail

ismail

Üye
teşekkürler hoş gözüküyo

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
Kardeş teşekkürler ama hata veriyor benim telefon e90 ve hacklı bad texts (0x3) 3 diye hata veriyor çözüm bulursanız sevinirim yinede emeğine sağlık

ismail01000

Üye
eyvallah

Lazefe

Lazefe

Üye
bad texts (0+3) 3 aynen boyle hata veriyor . Cözüm nedir

- - - Eklendi - - -

bad texts (0+3) 3 aynen boyle hata veriyor . Cözüm nedir bırde 2 tane dosya oldu x-plore ve x-punrg ikiside aynı hatayı veriyor

- - - Eklendi - - -

hayır program acılırken acılmıyor hata veriyor.

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
dostum çözümü daha önceki xplorer i yükleyip c veya d klasorundeki xmtoi isimli klasöru silmek

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
Eklentideki Zıp Dosyasını Yükleyin Önce X-plorer V.1.57 yi Sonrada X-plorer V.1.57 Hacked systemi Kurun Anna iconlari ben modladim Güle Güle Kullanın Bir Teşekkürü Çok Görmeyin :)

xprung mu neyse n73ümü pert etti. Forumda bi konudan indirmistm xplorer hackli hacksz ve xprung 3ünü.. ekran kaymaya beyazlamaya donmaya başladı. Tavsiye etmem.

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
n serisinde zaten bi süre sonra ekran sorunu çıkıyo :) programla alakası yoki benmde n79 cihazm geçenlerde öyle ekran gidip geldi format atm düzelir ddim olmadı bi süre sonra ekran ters düz olmaya başladı sonra komple gitti .d biraz araştırdım baktım genelde n serisinde bu sorun ortaya çıkıyo gidip değiştirdim ekranı ve suan cihaz aynı performansda çalışmaya devam ediyo ayrıca xplorede kurulu .d

ghost_34

ghost_34

Üye
Teşekkürler. :oke:

orhanydag

Üye
teşekkürler...

boleybolcu

Üye
tskr

sanal hacker

sanal hacker

Üye
eyvallah

taspinar

Üye
eyvallah kardeş :D

Üye
oncelıkler emegın ıcın tesekkurler ama programı yukledıkten 2 gun sonra program acılmıyor ama hackı kaldırınca acılıyor bu sorun neden kaynaklanıyor acaba telım nokıa e5

simavli3443

Üye
telefon hakli ise ***** programına gir sonra çık değilse 3 sn beklemeli bir sürüm yükle

kesbi

kesbi

Üye
Nokia c5te çalışmadı. Hata veriyor açılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt