X-Plore CFW Modu aranıyor

Konu Sahibi
X-Plore CFW Modu aranıyor
Merhaba arkadaşlar.

Bana çok acil X-Plore-u CFW-ye gömmek için olan mod lazım. Bir türlü dosyalarımın ve mod arşivlerimin arasında bulamadım ve o modu tekrar yapacak kadar da vaktim kalmadı elimde.

Eğer o mod hazır olarak elinizde yoksa, en azından o mod gömülü olarak gelen CFW linkleri verin lütfen, ordan çıkarayım. Delight CFW-de malesef kötü bir şekilde entegre edilmiş X-Plore modu, bana bizim forumdan bir arkadaşın paylaştığı gerçek "X-Plore on Z drive" modu lazım (direk entegrasyon olmuyor, Z-ye yazmaya çalışıyor).

Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@DarkredBlue61
@Hasand.

Tepkiler: Nuru TaşDemir
BEn Tam Anlamadım.Var Olan Cfw ye Mi Ekleyeceksin Çıkaraksın? Sis Contect Miydi Neydi Onunla Dosyaları Çıkartıp Uda ya Atıp Denedin Mi

Tepkiler: Nuru TaşDemir ve Hasand.

Hasand.

Üye
Siscontet ile xplore paketini aç içindeki dosyaları çıkart cfwye ekleyebilirsin diye hatırlıyorum
Mesaj birleştirildi:

BEn Tam Anlamadım.Var Olan Cfw ye Mi Ekleyeceksin Çıkaraksın? Sis Contect Miydi Neydi Onunla Dosyaları Çıkartıp Uda ya Atıp Denedin Mi
Aynen +1

Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
    Konu Sahibi
İşte sorun şu ki, X-Plore-u direk CORE, ROFS2 ve ya ROFS3-e gömmek o kadar kolay değil. Öyle atınca gömdükten sonra ayarları değiştirmek imkansız oluyor. UDA-ya atmak zaten C diskine kurmakla aynı, format sonrası gidecektir. MiniCMD ile her formattan sonra X-Plore-u C (ve ya E-F) bölümüne kopyalayan bir script yazmak mümkün, ama o yöntem de zaten tüm uygulamalar için kullanılan çok amatör bir yöntem.

Zamanında burada bir C5-03 CFW-si vardı, istediğim şeyi gerçekleştirmişdi: X-Plore Z bölümünde olsa bile ayarları C bölümünden okuyordu.

Python-u kendim Z-ye gömdüm - araştırma, tersine mühendislik, kodlama derken kan-ter içinde kaldım. Ama değdi, çünki gerçek bir Python 2.0.0 modu yaptım neticede (direk yazılıma kopyalama metodu ile yapılması mümkün değil). Şimdi tek bir uygulama için aynı uğraşlara girmek vakit kaybı gibi görünüyor. Galiba MiniCMD-ye muhtaç kaldık...

Tepkiler: MAERKEK