Wpa_supplicant-Copy silinmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

YILKI

Üye
    Konu Sahibi
Wpa_supplicant-Copy silinmiyor
1,5 -2 yıl önce almış olduğum oblio tabletime o zamanki yarım yamalak ulaşabildiğim bilgilere göre symbian telin joikuspot proramı üzerinden 3g internete bağlanabilmek için system/bin klasörü içine wpa_supplicant dosya kopyalaması çalışmam olmuş ve öneriler üzerine orjinal wpa_supplicant dosyasının yedeğini alma çalışmam üzerine nasıl yaptığımı bilmediğim bir durum oluşmuş bin klasörü içine kopyalamışım.yani bin klasörü içinde orjinal wpa_supplicant dosyası ve kopyası olan wpa_suplicant-Copy var.şimdi sağlam çalışan programlar bulmam dolayısıyla azıcıkta benim tecrübe kazanmamla aynı işlemi yapma istiyorum yani symbian joikuspot a bağlanmak için wpa_supplicant dosya değişimi yapmak istiyorum amma velakin anladığım kadarıyla wpa_supplicant-Copy dosyası buna izin verimiyor failed wpa_supplicant-Copy şeklinde bir uyarıyla işlem yapılamıyor. kopya wpa_supplicant-Copy silmek istiyorum ama silinmiyor system/bin klasörü içindeki wap_supplicant-Copy dosyasını nasıl silerim. ROOTEXPLORER la silinemiyor...

kral_yusuf25

Üye
tablet rootlumu?
wpa subliakand copy olanı kes başka bi yere koy orası boş kalacağı için hangi wpa sublikand dosyasıní koyarsan koy kabul eder tablet rootlu ise. bi de bende o wpa s. dosyasını oraya attım nokia dan paylaştığım net i görmesi için fakat tabletin orjinal wpa s. dosyasını yedeklemedim şimdi sorun çıktı düzelmiyor.senin tablet ice cream 4.0.4 ise sendeki wpa s. dosyasını bana gönderirmisin?

YILKI

Üye
    Konu Sahibi
Yok tablet root lu değil.daha önce denemem olmuştu ama olup olmadığını bilemedim bu çince site ve programlardan dolayı.daha sonra yinede hard reset atmıştım ama sonuç gene aynıydı copy hard reset sonrasında dahi duruyordu.sanırım pc den yeniden yükleme yapmam gerekecek. Tamam ben sana wpa_supplicant dosyasını gönderirim.tabletin orjinal wpa_supplicant ını istiyorsun doğrumu. Yanlış anlaşılma olmasın.ayrıca inan hiç bilmiyorum ice cream değil 4.1 miş

Son düzenleme:

kral_yusuf25

Üye
evet orjinal i gönder bana deneyeceğim benim tablete

YILKI

Üye
    Konu Sahibi
bu ve silemediğim kopya

kral_yusuf25

Üye
senin dosyalar benim sorunu çözmedi ama yinede sağol tahmin ettiğim gibi bana 4.0.4 olan bi tabletin wpa s. dosyası lazım
silemediğin dosyayı tablet rootlu olmadığı için silemiyorsun tableti rootla

YILKI

Üye
    Konu Sahibi
Z4root ile root ladım malesef belki başka başka programla rootlamalıyım.yinede teşekkürler yardımların için

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Samsung tab 4 T232ydi T231e geçiş yaptım,adhoc ayarlarını yapayım derken wpa_supplicant orjinalini bozdum,elinde orjinal olan varsa gönderebilir mi ?

Üst Alt