WP8 ilk tema programı

Sponsorlu Bağlantılar

BLACKLINE

BLACKLINE

Üye
    Konu Sahibi
WP8 ilk tema programı

Bu uygulama ile tilelere istediğimiz ikonları koyabililiyormuşuz ve tilelere resim ile görünüm değiştirebiliyoruz.

[video=youtube_share;FzJcLfJgrBI]http://youtu.be/FzJcLfJgrBI[/video]

Fiyatı 3TL'miş ben denemedim...

acoustic

acoustic

Üye
çok hoş duruyor denemek lazım teşekkurler

merlin19

merlin19

Üye
Bayadır kullanıyorum amber ve gdr2 den önce taplara resim ekleniyor ve çok hoş oluyordu ama şimdi tek tek kutular yapılıyor programlar linkler resimler ekleniyor renkler ayarlanıyor v.s baya özellik var yalnız işin garibi şu örnek facebook için kendimiz bir icon resmi attık en küçük kutular hareket etmiyor ondan sonrakiler ediyor ve slide olayı var 1 seçerseniz hareketsiz sabit 2 seçerseniz hareketli oluyor ve 9 a kadar çıka biliyor 1 kutu için değişen iconlar dediğim gibi işin garibi facebook icon resmini değiştirdik 2 silide yaptık 2 farklı resim değişiyor program olarak facebook ekledik ( Ms nin yaptığını ) gayet hoş çalışıyor ama program listesi çok az genelde çoğu program gereksiz bir siteye link verilebiliyor bence yapımcı şunu yapmalı program ekleme olayında direk telefonu taramalı ve bizdeki yüklü uygulamaları görmeli o olursa muhteşem olur program ücretli ve parayı hak ediyor yeni amber ve gdr2 yükledim daha ana ekranı düzenlemedim düzenlediğimde bir kaç demo yüklerim

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Açıklaman için ayrıca teşekkürler

Üst Alt