WP8 ilk tema programı


BLACKLINE

BLACKLINE

Üye
    Konu SahibiBu uygulama ile tilelere istediğimiz ikonları koyabililiyormuşuz ve tilelere resim ile görünüm değiştirebiliyoruz.

[video=youtube_share;FzJcLfJgrBI]http://youtu.be/FzJcLfJgrBI[/video]


Fiyatı 3TL'miş ben denemedim...


 
acoustic

acoustic

Üye
çok hoş duruyor denemek lazım teşekkurler
 
merlin19

merlin19

Üye
Bayadır kullanıyorum amber ve gdr2 den önce taplara resim ekleniyor ve çok hoş oluyordu ama şimdi tek tek kutular yapılıyor programlar linkler resimler ekleniyor renkler ayarlanıyor v.s baya özellik var yalnız işin garibi şu örnek facebook için kendimiz bir icon resmi attık en küçük kutular hareket etmiyor ondan sonrakiler ediyor ve slide olayı var 1 seçerseniz hareketsiz sabit 2 seçerseniz hareketli oluyor ve 9 a kadar çıka biliyor 1 kutu için değişen iconlar dediğim gibi işin garibi facebook icon resmini değiştirdik 2 silide yaptık 2 farklı resim değişiyor program olarak facebook ekledik ( Ms nin yaptığını ) gayet hoş çalışıyor ama program listesi çok az genelde çoğu program gereksiz bir siteye link verilebiliyor bence yapımcı şunu yapmalı program ekleme olayında direk telefonu taramalı ve bizdeki yüklü uygulamaları görmeli o olursa muhteşem olur program ücretli ve parayı hak ediyor yeni amber ve gdr2 yükledim daha ana ekranı düzenlemedim düzenlediğimde bir kaç demo yüklerim
 
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Açıklaman için ayrıca teşekkürler
 

Benzer Konular

ömer talat katı
Diğer Windows İşletim Sistemleri Windows XP İçin Dock Programları
Cevap
0
Görüntüleme
31
ömer talat katı
ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
34
ömer talat katı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt