Duyuru WP8 EKAP (Elektronik Kamu Alımları Plartformu) Uygulaması


OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi


T.C. Kamu İhale Kurumu EKAP Mobil uygulaması ile dünyanın herhangi bir yerinden her an ihale bilgilerine kolayca ve ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 
  • Beğen
Tepkiler: skynet
orian

orian

Üye
İşte bu çok iyi oldu... Teşekkürler
 

biyolojikvaka

Üye
tabi önce yaptırmak lazım :)
 
chita_man

chita_man

Üye
Canlar android için war mi
 
chita_man

chita_man

Üye
Eyvallah değerli insan
 
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt