wp telefonların sistem değiştirme

• 18 Eylül 2013
  • 548 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arakdaşlar bazı kişişler mesela htc ye xp,win7, veya n9 mesela android kuruyorlar L920 de ben bunu yapmak istesem yapabilirmiyim ve yapılabiliyorsa neler yapmam gerekiyor

Yazan: 4MaGuS
  2. Sanmıyorum.....

3. Şuanlık yapamıyorsun diye biliyorum çünkü en kolayından dosya yöneticisi dahi yok o yüzden ihtimal bile vermiyorum

4. lumia' ni sat, Samsung galaxy al...buyur androidli telefonu

n000k bunu beğendi.
  5. önce cihazın bootloader kilidini kıracaksın. Sonra yüklemek istediğin sistemin herhangi bir sürümünü cihaza portlayacaksın. Bu kadar basit:D

henüz bunu başarabilen bir hacker çıkmadı. Belki de böyle bir şeye gerek duymadıkları için uğraşmadılar.

6. hayır yapmak istemiyorum wp den memlunum gaytte sadece arada takılmalık yani yapıla biliyormu diye merak ettim yapmak için dosya yöneticisi mi gerekiyor illaki

7. bootloader kilitli sanırım.o unlock olunca istediğini yapabilirsin :)

8. denemek isterim ancak bakalım biraz bootloader açılacak mı peki veya bunu hiç deniyen olmadımı şuana kadar

9. İşletim sistemi konusunda 2 haneli rakamlarla temsil edilecek kadar yıl tecrübeli yazılım mühendislerinin özellikle kırılmasın diye yazdıkları sistemi kıracaksın alt tarafı. Gözünde büyütme...

n000k bunu beğendi.
  10. Windows Phone Hackleyeceksin Alt tarafı :)

n000k bunu beğendi.
  11. kırılması lazım :)

12. abartmayin beyler sanki kirilamicak bisey :D ben kirdim, artik calismiyor :( :( :D

13. Soru cevaplandığına göre, konu farklı alanlara kaymadan gülümseyin çekiyorum :)

:locked:

n000k bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 07:55