WordPress 2.6 Çıktı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi


Geçtiğimiz aylarda yapılan büyük 2.5 güncellemesinin ardından popüler içerik yönetim sistemi WordPress, 2.6 sürümüyle yayına geçti. Güncellemeyi unutmayın.

Blog dünyasının popüler içerik yönetim sistemlerinden WordPress'in 2.6 sürümü yayınlandı. Görsel yönden 2.5 güncellemesi ile yaklaşık olarak aynı görsel özelliklere sahip olan WordPress 2.6, bol bol seçenek ve iyileştirme içeriyor. Çok daha iyi bir eklenti yönetimine sahip olan yeni sürümde, uzaktan yayın için de destek bulunuyor.

Google Gears Adımı Atıldı

WordPress 2.6'nın önemli özelliklerinden biri de, artık bir içeriğin her adımda kayıt edilerek, önceki halleriyle elden geçirilmiş halinin karşılaştırılmasına ve düzenlenmesine olanak tanıması. Google Gears'ı da WordPress'e entegre eden yeni sürüm, her zamanki gibi ücretsiz olarak edinilebiliyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

PALA.
Cevap
1
Görüntüleme
283
PALA.
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
128
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
492
Kavalcılı Köyün Faresi
Cevap
14
Görüntüleme
268
Efe Yakup Karahanlı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt