Word Dosyalarını Açamıyorum Xiaomi mi 9T

Sponsorlu Bağlantılar

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Word Dosyalarını Açamıyorum Xiaomi mi 9T
Birkaç gün önce açabilirken şimdi açamıyorum yardımcı olacak arkadaşa şimdiden çok teşekkür ediyorum yazan elleri dert görmesin.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Açmak için hangi uygulamayı kullanıyorsanız veri ve önbellek temizlemesi yapın işe yarayabilir.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Yada başka bir uygulama yükleyip kullanın

arslan3332

arslan3332

Üye
Yüklü değilse yükle, güncelleme varsa güncelle, hepsini yaptın olmadıysa uygulama tercihlerini sıfırla belgeyi açarken Google dökümanları seç büyük ihtimalle sorunun çözülür.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Daha öncesinde bizzat uygulama yüklemiştim kendiliğinden açıyordu birkaç gün içinde oldu bu durum açamıyorum şimdi
Denilenleri yapsanız(neden böyle dedim çünkü veri temizleme vs yaptım düzelmedi demediniz) farklı fikirler belki verebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
serinaga

serinaga

Üye
Daha öncesinde bizzat uygulama yüklememiştim kendiliğinden açıyordu birkaç gün içinde oldu bu durum açamıyorum şimdi. Ayrıca mecbur kaldım Google dokümanları yükledim sorun çözüldü.

Google Play marketten Office uygulamasını yüklerseniz, Word ile birlikte diğer tüm ofis uygulamalarını kullanabilirsiniz. Microsoftun Android için geliştirdiği Muhteşem güzel bir uygulama ...

Üst Alt