Word Belgesi Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

metenery

Üye
    Konu Sahibi
Word Belgesi Açılmıyor
arkadaşlar bilgisayarımdaki kayıt ettiğim word belgelerini önceden rahatlıkla açardım.ama şimdi açmak istediğimde Dosya Dönüşümü-sifreler diye bişey çıkıyor ve dolayısıyla içinde bilgilerim olan word dosyamı açamıyorum.çıkan ekranda tamam desemde açılmıyor.yani garip garip şekiller çıkıyor varolan yazılarım çıkmıyor.ama bir başka yerdeki word dosyamı açabiliyorum.yine aynı şekilde bazı resimlerimi tıkladığımda Can't determine type diye bi uyarı çıkıyor ve resim açılmıyor.bu word belgeleri ve resimler çok önemli.ben bunları eskisi gibi nasıl açabilirim acaba?hatta office xp programını komple kaldırdım ve yeniden kurdum ama değişiklik olmadı.yine açılmıyor.

Ozan

Ozan

Admin
Kaldırın, kurarken full yüklemeyi seçin, her özelliği kurmasını sağlayın, dönüşüm vs. diyor tahmin edebiliyorum hatayı önce full olarak kurun tüm özellikler işaretli ( herşeyi diskten çalışacak şekilde ), sorun devam ederse alternatif programlar deneyin.

metenery

Üye
    Konu Sahibi
zaten office xp önceden sadece özel olarak kuruluydu kaldırdım ve bu defa tam olarak kurdum ama yine bir değişiklik yok.gene şifre istiyor.dönüşüm falan diyor.tamamı tıklayınca bişeyler kurmaya başlıyor office cd sini takın diyor takıyorum ama bi işe yaramıyor.

ne gibi alternatif program olabilir?yardımcı olursan sevinirim.

B16

B16

Üye
dosyanı farklı kaydet belqe.html şeklinde web sayfası olarak aç büyük ihtimal resimleri ile birlikte qöreceksin artı bunu da kopyalayıp tekrar word olarak kaydedebilirsin.bence bi dene kolay qelsin..

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Yazılımının varsayılan ayarları Registry yoluyla değiştirilmiş olmalı
bu sebepten değişmiyor
yazılımı your uninstaller yada smart unğinstaller ile kaldır
registry e gir ve 3 dizinde bulunan tüm office kayıtlarını sil
yeniden yüklediğindeilk defa yüklenmiş gib naturel olacaktır
(Yazılımı kaldırdıktan sında Programfiles/Common klasöründe kalan öğeleri de silmeyi unutma

Saygılar

toprakumit

toprakumit

Üye
Arkadaşlar microsoft office XP de dil sorunu var bu yüzden çıktıktan 1 veya 2 sene sonra 2003'ü çıkarttılar... Bence sen ya 2003 'ü kur veya 2007 'yi dil problemin ortadan kalkar... Çünkü o yüzden göstermiyor, hep kare kare şeyler gösterir... Sevgiler

Doğan

Üye
office si silip yeniden kurun derim eğer düzelmezse... veya sistem geri yükleme yapın düzgün çalısan zamana geri dönün:)

abbas283

Üye
word-excell vb. belgeler 2007 office'de hazırlanmışsa 2003 office'de açılmaz. unun için 2007 Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketini indirip kurmak gerekiyor. Aşağıdaki linkten indirip kurabilirsiniz.

mauv

Üye
word-excell vb. belgeler 2007 office'de hazırlanmışsa 2003 office'de açılmaz. unun için 2007 Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketini indirip kurmak gerekiyor. Aşağıdaki linkten indirip kurabilirsiniz.
bu linkten indirip kurdum ama işe yaramadı yazılarım hala kareler ve garip şekillerle dolu. yardım edin lütfen önemli.

Üst Alt