wlan şifresi nasıl kaydedilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

19hsyncn07

Üye
    Konu Sahibi
wlan şifresi nasıl kaydedilir?
Arkadaşlar meraba
Nokia c6-00 kullanıyorum. İlk önce bi modeme bağlanabiliyodum. Bikaçgün hiç sorun çıkmadı. Başka bi modeme bağlanmak istedim bağlan diyince hiçbişey olmuyo. Hedeflere kaydetmeye çalıştım korumalı ağ hedefi düzenlenemez diyo. İnternet tarayıcısından girip wlan bul diyince buluyo, bağlanıyo ama her seferinde şifre istiyo. Hedefi kaydetmiyo. Yapabilecek bişey var mı?
Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Korumalı Ağ Hedefi Düzenlenemez diyorsa wlan bağlı demektir

Ben c6 bilmiyorum ama bu dediklerim varsa böyle yap olur

Bağlantılardan hedeflere gel sonra internete gel tekrar seçenekler de Yeni erişim noktası de gelen soruya evet de kablosuz ağ de ve Modemin ismini yaz olur

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Normalde el ile yapmana gerek yok. Wlan bulursa şifresi varsa şifre ister bir kere girdiğin zaman şifreyi ve wlan ı otamatik olarak kaydetmesi gerekiyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Menü/Ayarlar/Bağlantı/Wi-Fi/ sonra ilgili ağın şifresini gir ve tanıt bu kadar...

19hsyncn07

Üye
    Konu Sahibi
Korumalı Ağ Hedefi Düzenlenemez diyorsa wlan bağlı demektir

Ben c6 bilmiyorum ama bu dediklerim varsa böyle yap olur

Bağlantılardan hedeflere gel sonra internete gel tekrar seçenekler de Yeni erişim noktası de gelen soruya evet de kablosuz ağ de ve Modemin ismini yaz olur
Öyle yapınca korumalı ağ hedefi düzenlenemez diyo

- - - Eklendi - - -

Normalde el ile yapmana gerek yok. Wlan bulursa şifresi varsa şifre ister bir kere girdiğin zaman şifreyi ve wlan ı otamatik olarak kaydetmesi gerekiyor.
İlk bağlanmak istediğimde kaydetmişti. Sonra başka bi modeme bağlanıcakken bikaçkere şifreyi yanlış girdim. Sonrada böyle oldu.

- - - Eklendi - - -

Menü/Ayarlar/Bağlantı/Wi-Fi/ sonra ilgili ağın şifresini gir ve tanıt bu kadar...
Öyle yapınca korumalı ağ hedefi düzenlenemez diyo

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
O zaman Format at s60v5'in ilacı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...