Wireless Chat 2.0


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Kendi chat odanızı yaratmaya ne dersiniz? Yanıtınız olumlu ise Wireless Chat adlı uygulamayı denemelisiniz.

Uygulamada kendi sohbet odanızı oluşturabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde sohbet odasına gelen kişilerle Wi-Fi veya bluetooth üzerinden iletişim kurarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İsterseniz oluşturduğunuz ortama sadece arkadaşlarınızın girmesine izin verebilirsiniz.
Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN!
 

Ekli dosyalar

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt