wireless baglantısında kontör gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

ager34

Üye
    Konu Sahibi
wireless baglantısında kontör gidiyor
arkadaşlar wairles bağlantısı kurdugum zaman kontör gidiyor bu ne iş anlam veremedim

kalbimdesiin

Üye
Telefonu hatsiz moda geçir kontor gitmez

ager34

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu hatsiz moda geçir kontor gitmez

normalmi yani hatlı iken bağlantıda kontör gitmesi daha önce olmuyordu yeni peydah oldu bu herhangi bir wep sayfasıda açmıyorum sadece wairles bağlantısı kuruyorum felaket kontör yiyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım senin telefon modeli ne? Telden girdiğim için göremiyorum ayrıca son zamanlarda int. Kullanan bir pro yükledin mi?
Şimdi öncelikle şebekeden int.kullanmıyorsan şöyle yapalım;
Menü/Ayarlar/Bağlantı/Ayarlar>*Yaln.Wlan **H.z.sor ***H.z.sor yap/Hedefler/Erişim noktalarının hepsini sil bundan sonra şebekeden int.kullanmaz.
Şebekeden int.kullanıyorsan Seçenekler/Widget.çev.dışı olarak ayarla. Ayrıca Menü/Ayarlar/Uyg.ayarları/Konumlama/Kon.Yön./Tüm.Gps ve Wifi işaretli kalsın diğerlerini kaldır.
Kamera/Seçenekler/Ayarlar/Kon.Bilg.Kaydet>Hayır yap.
Anlatım Anna için.

Symbianist

Symbianist

Üye
çok ilginç bir durum nasıl olur da kontor yer. Vardır bir dümen onda. Joikuspot falan kullanmıyorsun değil mi?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Symbianist

groupertekin

Üye
arkadaşlar wairles bağlantısı kurdugum zaman kontör gidiyor bu ne iş anlam veremedim

Bende de oluyordu öyle,kendi ülkenizde veri kullanmayı yalnızca w-lan falan yap,bana kalırsa en iyisi turkcellden 250 mb internet paketi al.İlk 3 ay 7 tl.Çok daha rahat.Aklında tl'lerim gittimi diye bir soru kalmaz :)

SilentOne

SilentOne

Üye
[h=3]wairles bağlantısı nedir ya beyler bilen var mı telefonda böyle bir bağlantı var mı ilk defa duyuyorum[/h]

catdog136

catdog136

Üye
Mobil veri bağlantısını kapat arkadaşım, o zaman kontör falan gitmez, gidemez zaten:)

ager34

Üye
    Konu Sahibi
[h=3]wairles bağlantısı nedir ya beyler bilen var mı telefonda böyle bir bağlantı var mı ilk defa duyuyorum[/h]

sen telefonunu bana getir ben eklerim öyle bir bağlantı.ilk defa duyuyorsunya ilk defada görmüş olursun.

----------Eklendi @ 21:46:24 ---------- Yazıldı @ 21:44:09 ----------

konu hakkında yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum konu ok.sağolun.

aleranol

aleranol

Üye

Bende de oluyordu öyle,kendi ülkenizde veri kullanmayı yalnızca w-lan falan yap,bana kalırsa en iyisi turkcellden 250 mb internet paketi al.İlk 3 ay 7 tl.Çok daha rahat.Aklında tl'lerim gittimi diye bir soru kalmaz :)
vodafone sınırsız internet her ay 8 tl :D 100mb a kadarda wlan hızında sn. de 10 mbps yani saniyede 1 mb :D