>>> Windows'unuzdaki Verilerinizi Kurtarın <<<


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu SahibiWindows için geliştirilen NTFS-Fat-Data Recovery yazılımı, masaüstü ve notebook PC'nizdeki FAT ve NTFS dosya sistemlerinin zarar görmesiyle meydana gelen zarar görmüş ya da kayıp verilerinizi kurtarmaya yarayan başarılı bir araç. Bu araç, FAT, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sisteminden dosyaları kurtarabiliyor.

Bu araç sayesinde klasörler ve altklasörlerdeki verileriniz önceden kayıtlı oldukları yere tekrar yerleştirilebiliyor. Bu Windows dosya kurtarma yazılımı, Windows Vista, XP, Server 2003, 2000, NT ve 98 işletim sistemleri altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Yazılımın özellikleri:

* Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanım kolaylığı,

* Fiziksel hasarı bulunan disklerden bile dosyaların kurtarılabilmesi,

* Bozuk sektörü bulunan disklerden verilerin kurtarılabilmesi,

* FAT, VFAT, FAT 12, FAT 32, NTFS, NTFS5 dosya sistemlerini desteklemesi,

* SATA, IDE, SCSI ve EIDE disk sürücülerini desteklemesi,

Yazılımı indirmek içinMaxicep.com - toprakumit
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt