Öneri Windows'tan Android'e rehber aktarmak

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Windows'tan Android'e rehber aktarmak
Arkadaşlar windows 10 mobileden Android'e geçtim ancak rehberimi Outlook'tan Gmail'e yani rehberimi nasıl taşırım.

furyzer0

furyzer0

Üye
OneDrive a yedekle rehberini aynı hesapla android cihazına geç belki oradan kişileri içeri aktar belki olur

Sent from mTalk

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
OneDrive a yedekle rehberini aynı hesapla android cihazına geç belki oradan kişileri içeri aktar belki olur

Sent from mTalk

Csv formatında indiriyor ama vsc olmuyor ? Ayrıca içeri aktarma kısmında one drive yok ?

sado_27

sado_27

Üye
mail adresine senkonize et androide gecişinde mail hesabını gir otomatik sekonize edince kolayca rehperın gelir

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
mail adresine senkonize et androide gecişinde mail hesabını gir otomatik sekonize edince kolayca rehperın gelir
Tam anlayamadım ama mail gesabımı girecektim ama gmail hesabı istedi cihaz hotmail.com.tr uzantılı var aktif onu kullanıyorum ve gmail ile outlooku senkroine edemedim.

sado_27

sado_27

Üye
şimdi kardeş bildigim kadarıyla window lumia telefonlar hotmail hesabına yedeklıyor rehperi sen androıde gecınce gmail hesabı ac sıkıntı olmaz cıhazı actıktan sonra mail hesabını kur her androıd telefonda rehber ayarlardan senkonıze etmek ıstedıgın zaman sana secenek sunuyor zaten sım karttan, depolamadan, sd karttan, gmailde, ve @mailden diye sen lumiada kullandıgın mail yaz rehperi senkonize et uzun yazdıgıma bakma kafan karışmasın
cok basit zaten

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
şimdi kardeş bildigim kadarıyla window lumia telefonlar hotmail hesabına yedeklıyor rehperi sen androıde gecınce gmail hesabı ac sıkıntı olmaz cıhazı actıktan sonra mail hesabını kur her androıd telefonda rehber ayarlardan senkonıze etmek ıstedıgın zaman sana secenek sunuyor zaten sım karttan, depolamadan, sd karttan, gmailde, ve @mailden diye sen lumiada kullandıgın mail yaz rehperi senkonize et uzun yazdıgıma bakma kafan karışmasın
cok basit zaten

Tamam kardeş saolasın

sado_27

sado_27

Üye
sende sagol kardeş :)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
cok basit zaten
Hocam dediğini yaptım ama gene olmadı